Lastik Önerileri

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 kış boyunca starmaxx kış lastiği kullandım memnun kaldım.geçen hafta netten 2 adet yazlık starmaxx aldım 205/55/16 209tl
önlerde conti arkalarda yeni starmaxxlarla şehir içi 200 km kadar yaptım şimdilik iyi gibi.
aslında 4 adet conti yazlık lastiğim vardı ama kışlıkları takarken bir 1 tanesinin yanağında kesik vardı bende bunu attım.çıkma ve çin malı almak istemediğimden starmaxxı tercih ettim.
yukarıda söylendiği gibi fluence ların asıl lastiği 60-65 yanak ama 55 yanak piyasada daha çok ve daha hesaplı.55 biraz daha yere yaklaşatıracağı için bana mantıklı geldi.

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 kış boyunca starmaxx kış lastiği kullandım memnun kaldım.geçen hafta netten 2 adet yazlık starmaxx aldım 205/55/16 209tl
önlerde conti arkalarda yeni starmaxxlarla şehir içi 200 km kadar yaptım şimdilik iyi gibi.
aslında 4 adet conti yazlık lastiğim vardı ama kışlıkları takarken bir 1 tanesinin yanağında kesik vardı bende bunu attım.çıkma ve çin malı almak istemediğimden starmaxxı tercih ettim.
yukarıda söylendiği gibi fluence ların asıl lastiği 60-65 yanak ama 55 yanak piyasada daha çok ve daha hesaplı.55 biraz daha yere yaklaşatıracağı için bana mantıklı geldi.

Hayırlı olsun ama önlere de starmaxx veya petlas taksanız kalitesizligi bariz hissedersiniz. Kışlık lastiklerine diyecek yok ama yazlık veya 4 mevsim geçenler maalesef vasat ötesi. Siz conti veya michelinden şaşmayın toplamda 4 lastikte 300-400 arası oynatır değmez altımızda 60 binlik araba var

adres63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen sene bridgestone tutanakların yerine nokian aldım ama kış lastiğinin verdiği keyfi vermedi.

adres63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim lastikler içinde Eline 2 serisi çıkmış yağmurda yol tutuş ve yakıt tasarrufu A. Bidaha alırsam bundan alırım çünkü aldiğim lastik değerleri c sınıfı idi sessiz olması için tercih ettim. Ama eline 2 de sessiz.

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lassa alacağım yazlık bende 205 60 16

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
55 yanak daha ucuz epey fiyat farkı var arada. 55 de düşünebilirsiniz.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
55 yere yakın oluyor. Benim aracın yerden yüksek durması 60 olması şart! Dağ bayıra gittiğim oluyor. 55 ucuz evet ama aracın altı motor yağ karteri vurursa bana sıkıntı olur. Teşekkür ederim.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
55 yere yakın oluyor. Benim aracın yerden yüksek durması 60 olması şart! Dağ bayıra gittiğim oluyor. 55 ucuz evet ama aracın altı motor yağ karteri vurursa bana sıkıntı olur. Teşekkür ederim.

Rica ederim. Koşullar başka tabi :)

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

zinarturgut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar. 205 55 r16 takan arkadaslarim yandan bir resim ekleyebilir mi? Aracin uzerinde nasil durduğunu görmek amaçlı. Bende lastik alacam ama görüntü olarak cok mu kotu durur? Bilemedim.

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

uzun yoldada test ettim.130 'a kadar ses yok.