Renault 9 için branda önerisi

ilkerada

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar
1999 model Renault Broadway sahibiyim. Kapalı garaj imkanım olmadığı aracımı dışarı park etmek zorundayım. Ağaç altında gölge olsun diye park ediyorum ama kuş pisliklerinden dertliyim. Aracıma branda almak istiyorum hem kuş pisliklerinden korumak hemde yağmur çamurdan korumak için branda almayı düşünüyorum,piyasada 75-80 Tl ile 200 Tl arası branda satılıyor. Su geçirmeyecek ve boyaya zarar vermeyecek bir ürün olması gerekiyor.
Kararsız kaldım sizin branda konusunda tavsiye edebileceğiniz bir marka model var mı?

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

ilkerada

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tavsiye ettiğiniz ürün satın alıp kullandınız mı?

Hadgn

Kayıtlı Üye
46-Kahramanmaraş
Arkadaşlar bende alacağım. Ama kaba dursun istemiyorum. İnternette R9 Broadway Brandası diye satılanların çoğu universal, her araca uysun diye yapılmış brandalar. Bir arkadaşım aldı R9 diye çok bol ve kaba. Alıp tavsiye edebilecek olan var mı?

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yılardır tüm araçlarımda bez branda kullandım.suyu tozu geçirir bezden imal.
branda konusunda tek tavsiyem dışarıdan parayla branda satın almayın.mümkünse çadırdıcıya bezden araca uygun diktirin.bezinde nylon varsa veya su geçirmiyorsa kesinlikle uzak durun.

Hadgn

Kayıtlı Üye
46-Kahramanmaraş
yılardır tüm araçlarımda bez branda kullandım.suyu tozu geçirir bezden imal.
branda konusunda tek tavsiyem dışarıdan parayla branda satın almayın.mümkünse çadırdıcıya bezden araca uygun diktirin.bezinde nylon varsa veya su geçirmiyorsa kesinlikle uzak durun.
Hocam ben daha çok güneşten ve kuş pisliklerinden korumak için kullanmak istiyorum brandayı. Bunun için bir öneriniz var mı?

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bez olan tavsiyemdir. Haziranda örttüm. 4 aydır üstünde. Bu ay sonu yıkayıp kaldırım.

ilkerada

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ben daha çok güneşten ve kuş pisliklerinden korumak için kullanmak istiyorum brandayı. Bunun için bir öneriniz var mı?

BU konuyu açtıktan bir hafta sonra n11.com dan bir adet branda aldım yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Kuş pislikleri yüzünden aracımı yıkamaktan kurtuldum. Kurban bayramı dönüşü aracımı yıkattım bir daha yıkatma gereği duymadım.Ne toz geçiyor ne yağmur. Aracınız direk güneş altında değilse tavsiye ederim.

https://www.n11.com/magaza/ototraksesuar