Turkey_Basarsoft_2019.03 (2019.Q1)

ferdi03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle eline sağlık usta. Az önce yükleme işlemini yapmaya çalıştım ancak upgrade yaparken 4 diş dolduktan sonra direk yüklemeyi tamamlayıp cihazı resetliyor ve malasef ki yükleme tamamlanıyor. Tekrar kontrol edebilirmisin.

navigasyona girip haritalar kısmına bakar mısınız hangi sürüm gözükmekte?
şuan düzenleme yapıyorum büyük ihtimalle license dosyası eksik olduğundan dolayı diye düşünüyorum. az sonra yeni bir link ekleyeceğim.

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
navigasyona girip haritalar kısmına bakar mısınız hangi sürüm gözükmekte?
şuan düzenleme yapıyorum büyük ihtimalle license dosyası eksik olduğundan dolayı diye düşünüyorum. az sonra yeni bir link ekleyeceğim.

Beklemedeyiz. flash bellekler elimizde pc başında :)

ferdi03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar birde şunu deneyin bakalım.

lakin sizden ricam güncelleme yaparken hata durumunda video çekmeniz yada fotoğraf çekmenizi istiyorum.
güncelleme yaptıktan sonra naviye girip harita sürümünüde kontrol ediniz lütfen. çünkü iki adet içerik gözükmesi gerekli. birincisi nng in kendi haritası diğeri ise başarsoftun çıkması gerekli.

https://yadi.sk/d/v9w5KxGe9ALo0w

Odogan

Kayıtlı Üye
06-Ankara
arkadaşlar son güncelleme hangisidir... lütfen link verirmisiniz...

MtK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

lakin sizden ricam güncelleme yaparken hata durumunda video çekmeniz yada fotoğraf çekmenizi istiyorum.
güncelleme yaptıktan sonra naviye girip harita sürümünüde kontrol ediniz lütfen. çünkü iki adet içerik gözükmesi gerekli. birincisi nng in kendi haritası diğeri ise başarsoftun çıkması gerekli.

Selam tekrardan. Bu dosyayi flash bellek hiçbir sekilde okumuyor. Yaklaşık 4-5 bellek ve herbirine 2 kere format atmak suretiyle denedim ancak dosyayı okumuyor. Sanırım yine sorun var.

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ben de denedim ve daha önce gören usb belleği bu sefer hiç okumadı.

ferdi03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam tekrardan. Bu dosyayi flash bellek hiçbir sekilde okumuyor. Yaklaşık 4-5 bellek ve herbirine 2 kere format atmak suretiyle denedim ancak dosyayı okumuyor. Sanırım yine sorun var.

Ben de denedim ve daha önce gören usb belleği bu sefer hiç okumadı.

arkadaşlar sorun nerde anlayamadım malesef. bana başarsoftun eski sürümlerinden olan dosya gerekli. 2019 Q1 2018 Q2 olur farketmez ama başarsoft olması gerekli. link koyarsa buraya onun üzerinden değişiklik yaparak bu sorunu çözmüş olacağız inşallah

owner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sorun nerde anlayamadım malesef. bana başarsoftun eski sürümlerinden olan dosya gerekli. 2019 Q1 2018 Q2 olur farketmez ama başarsoft olması gerekli. link koyarsa buraya onun üzerinden değişiklik yaparak bu sorunu çözmüş olacağız inşallah

en son geçen yıl paylaşılan 2018.Q4 başarsofttu sanırım.Forumda var