Developer side ile gizli özellikler nasil açilir? (video ile tarifler)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben de şimdi biraz daha detaylı baktım ama göremedim. Portekiz ve İngiltere'de de bazı araçlarda sorun olduğu yetkili servislerin de çözemediğini okudum. Hiç eksik ses dosyaları/profilleri için şöyle yapılır diye bilgi yok.

Çok da önemli değil. 1 tanesi çalışıyor çok şükür.
Zaten eğer bir çözüm bulursam mutlaka paylaşırım.

munchausenbyproxy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesajınızı görmemişim şimdi farkettim. O halde viraj aydınlatma gibi diğer özellikler için olan videonuzu bekleyip öyle işlem yapacağım.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

jb1985

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese merhaba.
Konuda paylaştığım Developer Side üzerinden nasıl açıldığını gösterdiğim videolara bir yenisini ekledim.Android auto açıldıktan sonra aracın sesle komut /ses tanıma sistemi çalışmamaya başlamıştı.Sadece google asistan çalışıyordu.
Ben bu durumun nasıl düzeltilebileceğini gösteren bir video hazırladım.İyi seyirler;

Bende aynı dertten muzdariptim, bugün obd 2 cihazım gelince tarifiniz üzere işlemleri gerçekleştirdim.
Yardımlarınız için teşekkürler

Birde gösterge panelinde lastik basınçları için videonuzu sabırsızlıkla bekliyorum.

Hastanız için acil şifalar.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bende aynı dertten muzdariptim, bugün obd 2 cihazım gelince tarifiniz üzere işlemleri gerçekleştirdim.
Yardımlarınız için teşekkürler

Birde gösterge panelinde lastik basınçları için videonuzu sabırsızlıkla bekliyorum.

Hastanız için acil şifalar.
Çok teşekkür ederim.En kısa sürede çekmeye çalışacağım.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba arkadaşlar.
Developer Side menülerine girmek için en kolay ve Virgin Mode High/Mid tuşuna basma ve ekran karartma riski olmadan DiagRw içerisine girmek için ne yapılması gerektiğini gösteren bir video hazırladım.
Faydası olması dileklerimle.

İyi seyirler.

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Clio 5 touch aracim da duvar kagidini bekleme fotografini ve vidyo oynatma ozelligini degistirmek istiyorum nasil yapabilirim yeniyim kusura bakmayin

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CSB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam merhaba,

Bugün RSound özelliğini açtım. Menüde vs. gözüktü. İlk başta çalışmıyor sandım, ses konusunda bir değişiklik yok gibiydi. Ancak devirli kullanayım dediğimde, yüksek devirlerde ses geliyormuş. Bu ses seviyesini artırmamızın bir yolu yok mu? Düşük devirlerde de o sesi duyabilmek için.
Araç: 2017 Megane Sedan Icon. Android Auto vs. zaten vardı aldığımdan beri. 3.3 versiyon Rlink