Yeni clio 5 sahipleri

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.0 lpg otomatik yapılmıyor diye biliyorum fabrika çıkışta Polonya galerisi videosunda görmüştüm Manueldi araba. Bir de küçük motorların gaz kalibrasyonu vs daha fazla hassasiyet istiyor ucuz olur mu bilemem dönüşüm. Çok fazla yakan bir araç değil aslında yine de garantiden çıkınca düşünülebilir. Aldıktan sonra Bir ay içerisinde garanti uzatabiliyoruz isterseniz 1600 lira civarına iki yıl bilginiz olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/QUOTE]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.0 lpg otomatik yapılmıyor diye biliyorum fabrika çıkışta Polonya galerisi videosunda görmüştüm Manueldi araba. Çok fazla yakan bir araç değil aslında yine de garantiden çıkınca düşünülebilir. Aldıktan sonra Bir ay içerisinde garanti uzatabiliyoruz isterseniz 1600 lira civarına iki yıl bilginiz olsun

Ben cvt lpglisinin tanıtımını gördüm dlye hatırlıyorum ama yaniliyor olabilirim usta. Garanti uzarltmayi düşündüm ama garantiyi uzatsanda 100000 km doldurursan 3 yil icinde uzattigin garanti bir ise yaramıyor. Ben kesim doldururum 3 yılda diye vazgectim

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Konuyu sabitledim, yeni araçlarınız hayırlı olsun arkadaşlar... :eyv

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben cvt lpglisinin tanıtımını gördüm dlye hatırlıyorum ama yaniliyor olabilirim usta. Garanti uzarltmayi düşündüm ama garantiyi uzatsanda 100000 km doldurursan 3 yil icinde uzattigin garanti bir ise yaramıyor. Ben kesim doldururum 3 yılda diye vazgectim

Yılda 33000 km yapıyorsanız iyi valla bana göre kamyon şöförü gibisiniz size LPG de normal garanti de olması gereken [emoji16]ben işi geliş dahil sürekli kullanımla 3.5 yılda 55000 yapmıştım

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yılda 33000 km yapıyorsanız iyi valla bana göre kamyon şöförü gibisiniz size LPG de normal garanti de olması gereken [emoji16]ben işi geliş dahil sürekli kullanımla 3.5 yılda 55000 yapmıştım

Hanımın memleket mersin benim ki erzurum izmirde yasiyoruz yilda ikiser defa gitsek [emoji3] valla lpgli gelse onu alicaktim dizelin bosuyla fiyat farki coktu..

Esad1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar vites D de iken ışıklarda durduğumda ya da herhangi bir nedenle durduğumda araç titriyor , aşırı olmasada hissedilir derecede. Bunun nedenini bilen konu hakkında bilgi sahibi olan var mı
Araç 1.0 x tronic

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar vites D de iken ışıklarda durduğumda ya da herhangi bir nedenle durduğumda araç titriyor , aşırı olmasada hissedilir derecede. Bunun nedenini bilen konu hakkında bilgi sahibi olan var mı
Araç 1.0 x tronic

Test sürüsünde benim de dikkatimi çekmişti bu durum. Parçaların Alışma sürecinde olabiliyor diye okumuştum bir yerde muhtemelen servis de aynısını der. 1000km sonrası devam ederse bilemiyorum tabi. Bir sorun servise

can26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Test sürüsünde benim de dikkatimi çekmişti bu durum. Parçaların Alışma sürecinde olabiliyor diye okumuştum bir yerde muhtemelen servis de aynısını der. 1000km sonrası devam ederse bilemiyorum tabi. Bir sorun servise

3 silindirli motorlarda piston dağılımı simetrik olamadığından dolayı bu şekilde çalışmada vibrasyon normal karşılanıyor, tabi ki belirli limitler içerisinde. Önceki aracımda 1.0 tsı olarak vw grubuydu onda da hissedilecek şekilde bu durum vardı. Aşırısı olmadığı sürece standart karşılamamız gereken durumlardan :)

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç 1.0 x tronic

Test sürüşündeki aracta boyle bisey farketmedim gerci dikkat etmemis olabilirim ama arac gelince dikkat ediyim bi

omb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Ben de yeni clio satın aldım. Haftaya gelecek inşallah. 1.0 x-tronic touch demir mavi. Araç geldiğinde buradan detayları paylaşacağım. İstanbul'dayım.

Renault Bayiden orjinal çelik jant fiyatı alanınız oldu mu?