Yeni clio 5 sahipleri

omb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motor numarası da var aslında proformada herhalde araç gelene kadar fatura kesmeyip parayı kullanmayı düşündüler kendilerince. Neyse faturayı yarın kestireyim o zaman.

Ben bu konuda çok sorun yaşadım siz de yaşamamak için her işlemi yazılı olarak yapınız. (teslim tarihi , fiyatın değişmeyeceği gibi)

omb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Test sürüşündeki aracta boyle bisey farketmedim gerci dikkat etmemis olabilirim ama arac gelince dikkat ediyim bi

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi gün sipariş verdiniz ve ne zaman teslim edeceklerini söylediler.

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi gün sipariş verdiniz ve ne zaman teslim edeceklerini söylediler.
O konuda sorunlar yaşıyorum.. subat 15 inde siparis verdim kredi cikti subatin sin haftasi teslim dediler sobra martin ilk haftasina kaydi bu haftada martin ikinci haftasi dediler. Baya bi karisik seyler oluyor anlamis degilim henuz ama haftayada gelmezse yasal haklarimi aramaya başlayacağım izmir ermat reno

omb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O konuda sorunlar yaşıyorum.. subat 15 inde siparis verdim kredi cikti subatin sin haftasi teslim dediler sobra martin ilk haftasina kaydi bu haftada martin ikinci haftasi dediler. Baya bi karisik seyler oluyor anlamis degilim henuz ama haftayada gelmezse yasal haklarimi aramaya başlayacağım izmir ermat reno

Ben olanları anlatsam buraya sığmaz. Haftaya yüksek ihtimal alırsınız diye düşünüyorum. Hayırlısı

sipartacus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bekledigimden iyi çıktı, hali bagaj havuzu ile 4d paspaslarin uretilmesini bekliyorum. Biz araci az kullandigimizdan lpg gerek duymuyoruz ki gayet makul tuketimi var.

sipartacus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Start-stop kontrol ettirin, start-stop arızası yaşıyorum, ayni sorunu yasayan var mi? Bu iki oldu, ilkinde götürdüm, baktilar ve birsey bulamayip gonderdiler(aku sarj durumu iyi çıktı), yarin tekrar gideceğim.

Esad1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Start-stop kontrol ettirin, start-stop arızası yaşıyorum, ayni sorunu yasayan var mi? Bu iki oldu, ilkinde götürdüm, baktilar ve birsey bulamayip gonderdiler(aku sarj durumu iyi çıktı), yarin tekrar gideceğim.

Ne arızası sorun nedir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Start-stop devre disi kaliyor, kontrol ettirin uyarısı cikiyor
Ben aracı bugün teslim aldım senin agrizayi soyledim startstop arizalidir baska bisey olamaz dediler usta.. ilk aldigin gun calisiyormuydu startstop

sipartacus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracı bugün teslim aldım senin agrizayi soyledim startstop arizalidir baska bisey olamaz dediler usta.. ilk aldigin gun calisiyormuydu startstop

Evet çalışıyordu, arızayı sildikten sonra tekrar sorunsuz bir müddet çalıştı ve bugün tekrar devredışı kaldı, yarın tekrar gideceğim. Şikayetvar'da aynı şikayetten muzdarip bir clio5 kullanıcısı daha mevcut, ben sorunun yazılımla ilgili olduğunu düşünüyorum, mekanik bir arıza değildir diye umuyorum. Eğer aynı sorun sizinde başınıza gelirse paylaşırsanız sevinirim, bu arada aracınızın tam olarak modeli nedir?