Garantili araca Park Sensörü taktırma

kivanckilic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, 2020 model clio4 touch paket aracımı sıfır aldım. Bu araca özel serviste park sensörü taktırsam aracın garantisi konusunda sorun yaşar mıyım?

Tecrübeli olanlardan park sensörü marka-modeli önerileri alabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, 2020 model clio4 touch paket aracımı sıfır aldım. Bu araca özel serviste park sensörü taktırsam aracın garantisi konusunda sorun yaşar mıyım?

Tecrübeli olanlardan park sensörü marka-modeli önerileri alabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

Yetkili servis dışında araca yapılacak müdahaleler yapılan müdahale derecesine göre bazı kısımların garanti dışı kalmasına sebebiyet verebilmektedir. Örneğin, özel bir serviste yaptırmış olduğunuz arka park sensörü montajı sonrası aracınızın elektrik tertibatı garanti dışı kalabilir ve aracınız herhangi bir sebeple elektrik arızası verirse garantiden değişim/onarım görmeyebilir.

Serviste taktırmanız size 100-200 TL pahalıya mal olur ancak garantinizi bozmamaya değer bence.

Yok illa park sönsürünü dışarda yaptıracağım diyorsanız ben CENMAX ve MODACAR'ı öneririm.

utkukk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Geçtiğimiz ay bende 2020 0.9 TCE Joy paket aracımı teslim alırken bayide taktırdım. Gövde rengine de boyadılar. Toplam 326,34 TL'ye takılmış oldu. Parça numarası 8900100303 işine yarayabilir.
Kolay gelsin.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yetkili serviste taktırın ve faturasını mutlaka alın, dışarıda yapılan işlemler garantiyi bozuyor.
Aracınız hayırlı olsun...

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım touchh diyorsunuz yani ekranli bence taktirmaktan cok park sensörünu taktirdiktan gorsel olarak orjinal arac ekraninda görebilmek once bu sekilde taktirmayi deneyin yoksa arabaya ve o ekrana yazik etmis olursunuz

kivanckilic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevap için teşekkürler, araç touch olarak geçmekte ancak ekran bulunnmuyor son dönemde Joy paket bi kaç küçük ilave ile Touch olarak gelmeye başlamış.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Cevap için teşekkürler, araç touch olarak geçmekte ancak ekran bulunnmuyor son dönemde Joy paket bi kaç küçük ilave ile Touch olarak gelmeye başlamış.
Arka koltuğun ortasına kafalık koyup dış kapı bantlarına 50 liralık kromaj ekleyince olmuş sana Touch donanım... :)

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün bayiye gittim jooy paket araca toucch farlari arac çevresine de kromlari koymuşlar dışardan ayni touchh olmus ve touchh diye satıyorlar renaultun bu kadar düşeceğini hic tahmin etmemistim gerçek touchh bu touchhlar arasinda satarken cok karmasa çıkar reno yine renolugunu yaptı