Laguna 3 teyp problemi

Smarter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar yeni katıldım aranıza. 4 gün önce 2009 model Laguna 3 dynamiq modeli aldım. Teyp içinde aux çıkışı yok. Bir çok yere sordum ya büyük fiyatlar istediler veya aux olan orijinal bir teyp bulmam gerek veya farklı bir teyp almam gerektiğini söylediler. Eğer daha önce böyle bir sorun yaşadıysanız ve yardımcı olursanız çok sevinirim

JeanReno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar yeni katıldım aranıza. 4 gün önce 2009 model Laguna 3 dynamiq modeli aldım. Teyp içinde aux çıkışı yok. Bir çok yere sordum ya büyük fiyatlar istediler veya aux olan orijinal bir teyp bulmam gerek veya farklı bir teyp almam gerektiğini söylediler. Eğer daha önce böyle bir sorun yaşadıysanız ve yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhabalar, ben de yeni katıldım foruma bugün. 2009 model Laguna 3 kullanıcısıyım. Ben teypdeki aux işini teybin arkasından aux kablosu uzattırarak hallettim. Oto modifiye dükkanlarından kolaylıkla halledebilirsin. Ses kalitesine pek bir kayıp olmuyor. Size tavsiyem budur.

Smarter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam teşekkür ederim yanıtınız için ama bende ki dynamiq modeli ve götürdüğüm ses sistemciler teyp içinde aux çıkışı olmadığını ve eğer olsaydı menü de aux yazısını göreceklerini söylediler ve yeni teyp alacağım sanırım.