Ilk bakim için servis öneriniz var mi

dgn.27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracım 2020 model clio 0,9 tce benzinli, 1 yıl oldu 7 bin km de, yıl dolduğu için ilk defa servise bakıma götüreceğim. İstanbulda uygun fiyatlı bildiğiniz önerebileceğiniz bir servis var mı ? Aynı araca sahip yakın zamanda bakım yaptıran arkadaşlar ne kadara yaptırdınız ? Teşekkürler

yleventcilingir

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Merhaba, aracınız yeni ve garanti kapsamında olduğu için yetkili servise gideceğinizi düşünüyorum ve onlarda da fiyatlar pek değişmiyor bildiğim kadarıyla ama hizmet kalitesi açısından tavsiye alırsanız iyi olur.
arkadaşlar aracım 2020 model clio 0,9 tce benzinli, 1 yıl oldu 7 bin km de, yıl dolduğu için ilk defa servise bakıma götüreceğim. İstanbulda uygun fiyatlı bildiğiniz önerebileceğiniz bir servis var mı ? Aynı araca sahip yakın zamanda bakım yaptıran arkadaşlar ne kadara yaptırdınız ? Teşekkürler

erdib

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Merhaba, ilk bakım olduğu için yetkili serviste yaptıracaksınız sanırım.

Tüm servislerde fiyatlar aynı aralıkta oluyor. Ben İstinye MAIS servise gidiyorum, işçilik ve servis çalışanlarının ilgisi ve alakası gayet iyi.

İlk bakım için 2-3 ay önce ödediğim fiyat 1000-1100 TL civarıydı.

Yapılan işlemler;
Yağ değişimi, Yağ filtresi, Polen ve Hava Filtresi.