Fairway - Broadway-Spring Tercihiniz Hangisinden yana olurdu ?

Hangisini tercih ederdiniz?

• Broawday

Oy: 60 46.9%
  • Fairway

Oy: 60 46.9%
  • Spring

Oy: 8 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    128

tahtelbahir

Evren MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence abes bir soru olmuş, sonuçta sıfır almıyorsun. Bu modeller arasında en iyi olanı tartışmasız fairway'dir. Yakıt olarak broadway'den çok farklı olmasada, performans açısından alakasız derecede daha iyidir. Bulabiliyorsanız makyajlı olanı (Flash S body) tercih sebebi olmalıdır.

Yaw Halil abi sen mazota bine bine ekonomi araba hastalığı başlamış sende...broadway iyidir, hoştur da, uzun yola gelince çok ararsın fairway'i...Hepsini uzun yıllar kullanmış adam olarak söylüyorum, fairway'i tek geçerim.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence abes bir soru olmuş, sonuçta sıfır almıyorsun. Bu modeller arasında en iyi olanı tartışmasız fairway'dir. Yakıt olarak broadway'den çok farklı olmasada, performans açısından alakasız derecede daha iyidir. Bulabiliyorsanız makyajlı olanı (Flash S body) tercih sebebi olmalıdır.

Yaw Halil abi sen mazota bine bine ekonomi araba hastalığı başlamış sende...broadway iyidir, hoştur da, uzun yola gelince çok ararsın fairway'i...Hepsini uzun yıllar kullanmış adam olarak söylüyorum, fairway'i tek geçerim.
Soru abes değil bence ... 2. Oto araştıran birisi bunlar hakkında bilgisi yoksa ve internetten ararsa ilk bu forumu bulacaktır :eyv

tahtelbahir

Evren MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Soru abes değil bence ... 2. Oto araştıran birisi bunlar hakkında bilgisi yoksa ve internetten ararsa ilk bu forumu bulacaktır :eyv

Orası öyle de, dünyanın her yerinde horoz, horozdur. Fairway o fiyat performanstaki en iyi araç, tartışmasız..

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
orta kasa bro iyidir

vaydogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yıllarca 94 model faırway a bindim sınıfının bir numarası
brodway ın satışı daha hızlı ikinci eli hızlı çabuk satılır alıp satmayı düşünenler için brodway derim ancak binmek için kesinlikle faırway yakıtta çok bir fark yok ama faırwayın performansı brodway dan da spring den de çok çok iyi. şahin, doğan, uno, spring yerine faırway derim

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Fairwaycilerdenim :) Hiç binedim :D ama , koltuklarıda 95 modellerinin İspanya yapımı süper :)

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orta kasa broadwayi tercih ederim:eyv

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kolay satmak gidiş yakıt orantısnı düşününce broadway :eyv

Emin072

Emin TURAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
97-00 arası 1.4 i RNi Tek nokta enjeksionlu yeni kasa brodway tek geçerim 99-2010 arası 0 dan beri 11 sene kullandık tık demedi 10 sene boyunca satmasaydık çok rahat bi 10 sene daha giderdi.. yakıttada şuana kadar kullandığım benzinli araçların % 80 inden az yakıyodu... yakıt performans olarak yeni kasa 1.4i rni bro derim ben..