Çok acil yardım !

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabamız çalışmıyor . Marş çok kuvvetli dönüyor ama yakıt ateşlenmiyor :(
Enjektörlere benzin gelmiyor , ben benzin otomatiği diye düşünüyorum .
Bir umudum var acaba benzin filtresi tıkanmış olamaz mı ?

Dün akşam şehir içi gezdim park ettim sabah çalışmıyor :(

LPG beynini direk olarak bağladım gazı manifolta gönderdim aracın çalışmasını sağladım .
Ama araba benzinde çalışmıyor .

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzin bitmiş olmasın Kadir :D

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uğur abi deponun 1/2 sinden fazlası dolu .

Bu aracı sattıktan sonra bir daha Renault aldırmamaya karar verdim .

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uğur abi deponun 1/2 sinden fazlası dolu .

Bu aracı sattıktan sonra bir daha Renault aldırmamaya karar verdim .
Bence düşük km'li Renault aldırmaya bak Kadir 170.000deki arabaya arıza yaptı diye kızıyorsun

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Furkan sizin Renault 19 da 70.000 küsürdeydi ama bir ara yakıtı fazlaydı .
Her peryodik bakımını yaptırıyoruz .
Karşılığında araba tekrar arıza yapıyor .

Bir daha Renault aldırmam , tanıdığım birinde Ae101 corolla var , bizle aynı aldı 250.000 de , daha antifiriz dahi koymadı .
Ae101 , Accent ERA , Albea gibi bir şey aldıırıp yoluma bakacam . Mesela Symbol gibi bir araç asla aldırmam . Allah korusun .

Ne zaman modifye yaptırmaya kalksam arıza yapıyor . Bu yüzden bu arızasını da yaptırıp Renaulttan boşanıyorum .

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Furkan sizin Renault 19 da 70.000 küsürdeydi ama bir ara yakıtı fazlaydı .
Her peryodik bakımını yaptırıyoruz .
Karşılığında araba tekrar arıza yapıyor .

Bir daha Renault aldırmam , tanıdığım birinde Ae101 corolla var , bizle aynı aldı 250.000 de , daha antifiriz dahi koymadı .
Ae101 , Accent ERA , Albea gibi bir şey aldıırıp yoluma bakacam . Mesela Symbol gibi bir araç asla aldırmam . Allah korusun .

Ne zaman modifye yaptırmaya kalksam arıza yapıyor . Bu yüzden bu arızasını da yaptırıp Renaulttan boşanıyorum .
Sen albea yada era aldırdığın zaman rahat edeceğini sanıyorsan yanılıyorsun.Bence 19dan bile düşük kalitede araçlar, eyvallah symbol çok kaliteli demiyorum ama albea ve era'ında ondan aşağı kalır yanı yok.
Bizim 19'un çok yakmasının sebebi babamdı, 10 yaşındaki aracın karbüratörü hala temizlenmemiş birçok şeyi eksikti.Görünürde tam olsada detaylar olmayınca araç çok yakıyordu, kullanımda çok farklı tabi.Ben megane'ı kullandığım zaman şehiriçi 8-9 litre yakıyorum babam 11-12 litre yakıyor mesela, 19da yol bilgisayarı olsaydı ondada ak kara belli olurdu.Başıma büyük birşey gelmezse bende Renault'dan vazgeçmeyi düşünmüyorum şahsen, ben ne istediysem hakkını verdi.

He birde eyvallah 250.000dedir bişey çıkarmaz önceki sahipleri iyi kullanmıştır bişey olmaz, seninkinin sizden önce iyi kullanıldığının %100 garantisi var mı, yok o yüzden tamamen Renault kötü almam demek bence etik değil

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renaultu aslıında bende seviyor( dum ) ama artık farklı marka arayışındayım .
Bu satılsaydı Megane 1 K4M i alıyorduk . Aldırtmayabilirim .

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo

Moderatörün son düzenlenenleri:

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sitenin adı RenaultFanClub değil mi ? Bu site Türkiye ve dünyada ki Renault kullanıcılarının problemlerini çözmek için kurulmadı mı ?
Ben konuyu R-19 TEkniğe açtım .
Neden yardımcı olmuyorsunuz ??
Çalışmıyor diyorum .
Yok mu bu sitenin RENAULT TEKNİK SORUMLUSU
Bazı üyeler ütü konusu sanıyor ama çalışmıyor İŞTE .

YE KÜRKÜM YE HESABI YAPIYORSUNUZ . ARAÇ YENİ MODELSE KONU 5-13 SAYFA SÜRÜYOR. ARAÇ ESKİYSE KİMİN UMRUNDA .
NE YAPALIM ALAMADIK Kİ BİR FLUENCE , MEGANE , SCENİC .......
BİRİSİ LOGO KAPLASA DİĞERİ TAVAN KAPLASA ÇOK İYİ POHPOHLANIYOR . ADAM BASİT BİR ŞEY YAPIYOR DEĞERLENİYOR .

SANAL MODİFİYE İŞİ DÜŞTÜMMÜYDÜ KADİRCİM OLUYOR.
KİMSE UNUTMASIN Kİ BU FORUMDAN AYRILAN ÜYELERİN %80 İ BU FORUM İÇİN ÇALIŞDI , GOOGLE ARAMALARINDA EN ÜST SIRADA RENAULTFANCLUB YER ALMASI İÇİN .
GÜZEL BİR SÖZ VARDIR :
BİRİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRMEK İSTİYORSAN KENDİSİNE HİÇ BİR YARARI OLMAYAN KİŞİLERE NASIL DAVRANDIĞINA BAK .

BEN FORUMDA KİMİN NE ARIZASI OLDUYSA AÇIK AÇIK YAZDIM CEVABINI BU NEDENLE ALNIM AÇIK . ŞEREFİMLE AYRILIYORUM EN AZINDAN .

SONRA BİZ AİLEYİZ DİYORSUNUZ BEN DAHA FORUMA GİRMİYORUM . VE BİRAZDAN ÜYE OLACAK YENİ KİŞİLEREDE AYNEN AİLEMİZE HOŞGELDİNİZ DİYECEKSİNİZ . ŞAHSEN BENİM KARNIM TOK O SÖZLERE .

Aferin böyle devam et...
:bravo:bravo
Ne bekliyorsun teknik sorun konusundan ne yazacak insanlar bilen olursa cevap verir, yanlış cevaplar yazıp sende onları uygulayıp aracına daha fazla zarar versen iyi mi olacak...!!!

Teknik destek sorumlusu her an sitede olmayabilir gördüğünde biliyorsa sorunun cevabını yardımcı olur...

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi Karaoğlan,Git yüzünü soğuk suda bi yıkada gel...