Teyp kodu ekranı

cnkrblt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba cumartesi günü basit bir işlem için aracı elektrikçiye bıraktım ama o da nasıl olduğunu anlamadı ama teyp kod istedi teyp kodum var ancak sorun teyp kodunun girildiği üst taraftaki gösterge ekranı çalışmıyor bunun için nasıl bir yol izlemeliyim...

Moderatörün son düzenlenenleri:

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o görünmeden girmeniz çok zor imkansız hatta yetkili bir serviste baktırmanız gerek çok masraflı bir şey çıkacağını sanmıyorum

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ekranı görüyormuşsun gibi hareket edeceksin o zaman. örneğin kod 4234 olsun. teybi açtığında ilk haneyi girmek için direksiyon kolundaki döner tuşu "4" kez aşağı doğru çevir. sonra direksiyon kumandasının en altında tekli bir tuş var, ona bas ve hemen ardından ikinci hanedeki rakamı yani "2" rakamını aynı yolla gir. diğer rakamlar içinde aynı işlemi tekrarla. 4 haneli kodu girdiğinde, kumandanın altındaki tuşa "bip" sesi duyuncaya kadar basılı tut.

bitti, gitti. geçmiş olsun ;)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ekranı görüyormuşsun gibi hareket edeceksin o zaman. örneğin kod 4234 olsun. teybi açtığında ilk haneyi girmek için direksiyon kolundaki döner tuşu "4" kez aşağı doğru çevir. sonra direksiyon kumandasının en altında tekli bir tuş var, ona bas ve hemen ardından ikinci hanedeki rakamı yani "2" rakamını aynı yolla gir. diğer rakamlar içinde aynı işlemi tekrarla. 4 haneli kodu girdiğinde, kumandanın altındaki tuşa "bip" sesi duyuncaya kadar basılı tut.

çok güzel söyledin abi de adamlar gördüğü halde giremiyorlar :) inş arkadaşımız başarır bu işi..

cnkrblt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

hocam deneyeceğim ama kafama takılan bir nokta var şifre örneğin 1208 ise 0 kısmınında alttaki tuşa basıp geçmem gerekecek sanırım bir de aşağı doğru çevirmek göreceli tam tur mu olacak?

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam deneyeceğim ama kafama takılan bir nokta var şifre örneğin 1208 ise 0 kısmınında alttaki tuşa basıp geçmem gerekecek sanırım bir de aşağı doğru çevirmek göreceli tam tur mu olacak?

"0" dokuzdan sonra geliyor olması lazım. bir iki kez denersin en fazla, tutturursun.

tuş göreceli değil. çevirirken her bir kademe bir rakam atıyor.

kasap mustafa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megan 1 aracı teyp kodu arızası oluyor nasıl gırıcez kodu acil yardım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
megan 1 aracı teyp kodu arızası oluyor nasıl gırıcez kodu acil yardım
Security yazan yerdeki 4 haneli rakamı gönder bakayım teyp coduna...