Polis 10 Ayda 30.000 Ehliyete El Koydu ...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

Polis, alkollü sürücülere göz açtırmıyor. Son 10 ayda mega kenteki kontrollerde alkolmetreye yakalanan 30 binden fazla sürücünün ehliyetine el konulduğu belirtildi.

2013 yılının ilk 10 ayında İstanbul trafiğinde toplam 30 bin 104 sürücü, alkollü araç kullanırken yakalandı. Polis, alkol veya uyuşturucu madde kullandıktan sonra direksiyon başına geçen sürücülere yönelik çalışmalarına hız verdi. Kazaların yoğun yaşandığı noktalara ek kamera sistemleri kuran polis, eğlence mekanlarının yoğun olduğu güzergahlarda alkole bağlı kazaların önüne geçebilmek için polisler fazla mesaiye kaldı. Yol yapım çalışmaları da Büyükşehir Belediyesi ile görüşülerek sabah ve akşam saatlerinde durduruldu.

Sabah’ın haberine göre, Trafiği tehlikeye atan sürücülere yönelik çalışmalarda, 2013′ün ilk 10 ayında ’30 bin 104′ sürücüyü, direksiyon başında alkollü araç kullanırken yakaladı. Sürücülerin ehliyetlerine el konuldu. 21 Ağustos’ta başlayan uyuşturucu kontrollerinin ilk 68 gününde, polis tarafından kontrolden geçirilen 73 sürücüden 24′ünün, seyir halinde uyuşturucu madde kullandıkları ortaya çıktı

kaynak : http://www.theworldline.com/

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hay maşallah..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İyi yapmışlar helal olsun...

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hadi alkolü geçtik normal diyeyimde şuna hayret ettim ben ''73 sürücüden 24′ünün, seyir halinde uyuşturucu madde kullandıkları ortaya çıktı'' hımm

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi alkolü geçtik normal diyeyimde şuna hayret ettim ben ''73 sürücüden 24′ünün, seyir halinde uyuşturucu madde kullandıkları ortaya çıktı'' hımm

dün Ankaradan gelirken, Antalya girisindede otobus durduruldu şöföre uyusturucu kontrolu yapıldı otobusu kopekler falan aradı.noluyoruz dedim ya .bayağı sıkı tutuyorlar işi.en güzelini yapıyorlar..

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
​Türk Polisi Yakalar Bravoo

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
quote_icon.png
ApSUVai Nickli Üyeden Alıntı

Başkan hayırdır çifter çifter atıyorsun bu ara mesajları bi çevirmede sanadamı yapak anlayalım yanii
:aytuğ:aytuğ:aytuğ

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
quote_icon.png
ApSUVai Nickli Üyeden Alıntı

Başkan hayırdır çifter çifter atıyorsun bu ara mesajları bi çevirmede sanadamı yapak anlayalım yanii
:aytuğ:aytuğ:aytuğ

Çevirme Gördüm Mü Sinyali Verip Yanaşırım Ben Geceyse Parklara Düşer İç Işığı Açarım Sikinti Yok

Çift Mesaj Olayı Baydı Beni Zati

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olması gereken