Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

SerkanAydogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir keresinde seyir halindeyken sanırım 360 sensörü takılı kaldı devamlı bir ötme sesi başladı 5 dk sonra eve vardığımda stop start yaptım sustu

Aynı durum bende de gerçekleşti ama sıkıntı yapmadım:d

tgunes2003

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir keresinde seyir halindeyken sanırım 360 sensörü takılı kaldı devamlı bir ötme sesi başladı 5 dk sonra eve vardığımda stop start yaptım sustu

aynı sorun bende de oldu. aracı kapattığımda ses devam ediyordu. ancak anahtar kartta kapatınca ses yok oluyordu. arabayı karttan açıp, sağ ön kapıyı da açtığımda (otomobil halen çalışmazken) ses tekrar geliyordu. ben de hemen geri vitese takıp geri görüş kamerasını devreye soktum. arkadaşı da sensörlere hemen hemen sıfır mesafede geçmesini söyledim. ancak böyle sustu....

ergunhalis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vites değiştirmek çözüyor şimdilik ama çok hasas bir araç

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de iç dikiz aynasını beğenmedim. Sıfır asfaltta gittiğimde dahi ayna titreme (çok ince bir titreme) yaptığı için arkadaki aracın tersten olsa dahi plakasındaki harfler okunmuyor, Şoförü seçilmiyor.

aynı sorundan muzdaribim. bass ayarlarını açtığım zaman ayna dans ediyor resmen.

Kaanazg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba bende 2 hafta önce kadjar sahibi olup aranıza katıldım bugün e5 te 20-30km ile seyir halinda giderken aracın sol tarafında bir ses gelmehe başladı radyo sandım en başta sağa çektim stop ettim aracı ses hala devam etti sensör sesine benziyordu ama anlıyamadım kafama takıldı böyle bir olay başına gelmiş arkadaşlarım var mı ?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde basima geldi kesildi onemsemedim sonrada. Sanirim forumda 2 3 kullanicinin basinada geldi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kaanazg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde basima geldi kesildi onemsemedim sonrada. Sanirim forumda 2 3 kullanicinin basinada geldi

Pazartesi servise götürücem ben ne olduğunu bilsem kafama takılmıcak uyuz etti beni birkezde motor hasar riski çıktı onu önemsemedim cunku renaultun bazı araçlarında bunu yapıyor audiden sonra ilk defa renault aldım umarım pişman olmam

ergunhalis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba bende 2 hafta önce kadjar sahibi olup aranıza katıldım bugün e5 te 20-30km ile seyir halinda giderken aracın sol tarafında bir ses gelmehe başladı radyo sandım en başta sağa çektim stop ettim aracı ses hala devam etti sensör sesine benziyordu ama anlıyamadım kafama takıldı böyle bir olay başına gelmiş arkadaşlarım var mı ?
360 derece sensörlerdir. Önemli değil. Hassas bir araç olduğu içindir. Kapatıp geri vitese takınca geçer

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pazartesi servise götürücem ben ne olduğunu bilsem kafama takılmıcak uyuz etti beni birkezde motor hasar riski çıktı onu önemsemedim cunku renaultun bazı araçlarında bunu yapıyor audiden sonra ilk defa renault aldım umarım pişman olmam

Benim arac suan 2500 kmde o sesi 100 kmde yapti ondan sonra bidaha oyle sikinti cikmadi. Motor hasar riski gibi bi uyari cikmadi. Yazilimla cozer servis onu.