Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her kese hayırlı gunler dıleklerımle suna kanaat getırdım arabayı sattık araba artık sızın problemınız arkadaslar .. başınızın çaresine bakın teknık hatayı bılen yok arızayı bılen yok elımde bu bılgı var durum bundan ıbaret / reno haklı sen haksızssın resım attım arıza kaydını olsun benım eleman arıza yok dıor arıza yok tur mantıgı yasıyorum / araba dıorkı aktıf fren sıstemını kontrol ettırın anahtar resmı cıkıyor uyarı verıyor neymıs efendım muhendıslık calısmalarında tespıt edılememıs bır kayıt ben resmı nerden cektım ? canım sıkılıyor zaten arabayla sohbet ederek aracımın pısıkolojık yapısını etkılıyerek bu hataları verdırdım ben .... captur aracım varken huzurluydum kadjarda isyandayım renodan soguttunuz benı arabayı soruyorlar sakın almayın dıyorum basım agrıyor sızınde agrımasın ... duygularım budur saygılarımla

Hayirlisi olsun alan arkadasa gecmis olsun o zaman:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

dthaluk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alan arkadaş sorunu biliyomuydu bari

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O ses bende de mevcut. Tam sag ve tam sol yapinca ses geliyor.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
servise gösterdim ama direksiyonun sona geldıgı anlmında oldugu için o sesin cıkmasının normal oldugu söylendi sorun deilmış yolda giderken felanda hiç bi sorun teşkıl etmıyor renoya mail atmıştım onlarda sorun olup olmadıgı araştıracaklarmış

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servise gösterdim ama direksiyonun sona geldıgı anlmında oldugu için o sesin cıkmasının normal oldugu söylendi sorun deilmış yolda giderken felanda hiç bi sorun teşkıl etmıyor renoya mail atmıştım onlarda sorun olup olmadıgı araştıracaklarmış
Bugun tam sag ve sol yaptim herhangi bir ses gelmedi. Fakat hava yagmurlu iken seyir halinde arac icerisine cok ses geliyor sizde de ayni mi

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun tam sag ve sol yaptim herhangi bir ses gelmedi. Fakat hava yagmurlu iken seyir halinde arac icerisine cok ses geliyor sizde de ayni mi

bende herhangi bı ses gelmıyor sadece takılı olmayan kemer tokası ve arka bagaj perdesinin sesi dışında trım sesi olsun soguk havada olsun ses yok sadece cok tatlı az bişi oda muzık kapalı ıken motor sesi :) onun dışında bozuk yollarda bile yok hersey normal

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende herhangi bı ses gelmıyor sadece takılı olmayan kemer tokası ve arka bagaj perdesinin sesi dışında trım sesi olsun soguk havada olsun ses yok sadece cok tatlı az bişi oda muzık kapalı ıken motor sesi :) onun dışında bozuk yollarda bile yok hersey normal

trim sesi düz yolda gelmez bozuk yolda denediniz mi aracın esnemesi gerekiyor ki o zaman anlaşılır

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bendede ayni ya su arka bagaj perdesi deli ediyo beni. Cift tarafli bantla belki bi ise yararda ses kesilir :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lias

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanırım kadjar fason bir araç olarak üretildi. espace, talisman, megane ve şimdide renault maxthon iç tasarımları aynı, birde kadjara bakın çok basit. bu araçların hepsi aynı dönemin araçları. bu kadjar aralarında fason gibi duruyor. qasqaiden daha iyi bir araç yapmamak için kendilerini frenlemişler. ben bu yüzden almadım. almamda yani, yeni gözde renault maxthon

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault maxthon diye bir araç varsa bu da x-traile karşılık gelir.

Kadjar'ın iç donanımında tamam eksikler var ama bir Nissan QQ'ya göre daha zevklı bir tasarım var, kadranı ve yarı deri parçalı koltuklar vb.

Araç QQ'dan 10 bin tl daha aşağı fiyatta ve bence görsel açıdan da daha güzel ( özellikle led farları)

Şu an 120 bin verip full QQ alacağına ve 10 bin km'de bir bakıma girip 700 tl bayılacağına 105 bine full Kadjar alıpta 20 binde bir bakıma girmek 400 tl vermek daha mantıklı...

Kadjar rakıplerıne göre daha fazla tutacak ama vatandaş şu an beklıyor bir senesi dolsun aracın bakalım nasıl satılacak kı şu an bayıde gidin ıstedıgınız donanımda ve renkte bulmanız zor, 1-2 aya ancak getirirler..