Talisman İçin Renault Ön Logo İçi Kamera Satın Aldım

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Talisman İçin Ön Logo İçi Kamera Satın Aldım(Megane4,Kadjar,Koleos,Clio4 Uyumlu)

Arkadaşlar merhaba.
Aracımın ön taraftaki Renault Logosu içine boyut olarak uyumlu,logo içine monte edebileceğim bir kamera arıyordum bir süredir.

Geçen ay bu kamerayı buldum.Satıcının sayfasından boyutlarını alıp logo içi boşlukla karşılaştırdım.Uyumlu olduğunu görünce 20 Dolara satın aldım.
Kutu açılışı ve evde test içeren bir video kayıt ettim.Bu kamera kadjar,megane4 clio4,Talisman gibi yeni tip büyük boyutlu ön logolara uyumlu ölçülere sahip.Ancak satın almadan önce yine de ölçmek iyi olur.
Mesafe ve adaptif hız sabitleyicisi olan araç ön logolarına maalesef bu çerçeve uyumlu değil.
Daha sonra montaj ve test videosu da çekeceğim.Ancak montajı hemen yapmayı düşünmüyorum.

Son düzenleme:

NSLocked

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,
ancak ön tarafa o kamerayı monte edemezsiniz logonun içine çünki içinde sensör var logonun

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhabalar,
ancak ön tarafa o kamerayı monte edemezsiniz logonun içine çünki içinde sensör var logonun
Merhaba.Ben aktif acil fren sistemi ve güvenli mesafe uyarı sistemi opsiyonlarını satın almamıştım zaten.Yani logonun arkasında bu opsiyonlar için gerekli olan sensör/radar yok.Dolayısı ile benim aracım için sıkıntı yok.

Son düzenleme:

81081

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güle kullanın çalışma sonucu güzel olacağına eminim kolay gelsin

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bekliyoruz o zaman araç ekranında kamera giriş yeri varmıymış ki
Merhaba.Ekranda değil de ekranın arka tarafında ekrandan bağımsız infotainment ana ünitesi var.Onda geri görüş kamerası için görüntü girişi mevcut.Çift kamera girişli kutu ile tek giriş yapılabilir.Bu durumda geri vitese takıldığında geri görüş kamerası ekrana geliyor.İleri vitese takınca ise 8-10 sn kadar ön kamera görüntüsü ekrana geliyor.Daha sonra görüntü kayboluyor.Ayrıca bir düğme daha var.Ona basınca ön taraftan sürekli görüntü alabiliyorsunuz.
Ancak ben başka bir şey yapmayı düşünüyorum.Ben de 8,7 inch ekran için bir interface var.Onda rca video girişi var.Ben onu kullanarak bağlamayı düşünüyorum.