Jant boyama ve derin çizikleri giderme hk.

Maktek1534

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba; Hebimizin başına gelmiştir park etmek isterken kaldırım kenarına sürtünmeler.... Buna bağlı jant üzerinde yüzeysel ve derin çizikler hatta jant ve lastik birleşim yüzeylerinde kırılmalar olabiliyor bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi almak isterim... Megan 2 sedan standart aliminyum alaşım 5 kol jantlarımın rengini fümeye benzer bir boya uygulaması yaptrımak istiyorum bildiğiniz bir yer varsa iletişime geçmem için yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba; Hebimizin başına gelmiştir park etmek isterken kaldırım kenarına sürtünmeler.... Buna bağlı jant üzerinde yüzeysel ve derin çizikler hatta jant ve lastik birleşim yüzeylerinde kırılmalar olabiliyor bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi almak isterim... Megan 2 sedan standart aliminyum alaşım 5 kol jantlarımın rengini fümeye benzer bir boya uygulaması yaptrımak istiyorum bildiğiniz bir yer varsa iletişime geçmem için yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...
Oto boyacılar yapar boya ve macun yapılacak. Kırık varsa jantı değişin risk almayın derim

ecaliskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılıyorum alüminyum döküm işi yaptığım için kesinlikle şunu söyleyebilirim kırık varsa kesinlikle jantı değiştirin Allah korusun çok büyük kazalara neden olabilir.
Hangi usta bunu kaynatalım vb. birşey diyor ise ona güvenmeyin çünkü dışarıda birşey var ise iç yapıda mutlaka daha büyükleri vardır.

Maktek1534

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler...