Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jant boyama ve derin çizikleri giderme hk.

Teşekkür / Beğen

hımm Jant boyama ve derin çizikleri giderme hk.

Arkadaşlar merhaba; Hebimizin başına gelmiştir park etmek isterken kaldırım kenarına sürtünmeler.... Buna bağlı jant üzerinde yüzeysel ve derin çizikler hatta jant ve lastik birleşim yüzeylerinde kırılmalar olabiliyor bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi almak isterim... Megan 2 sedan standart aliminyum alaşım 5 kol jantlarımın rengini fümeye benzer bir boya uygulaması yaptrımak istiyorum bildiğiniz bir yer varsa iletişime geçmem için yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Maktek15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba; Hebimizin başına gelmiştir park etmek isterken kaldırım kenarına sürtünmeler.... Buna bağlı jant üzerinde yüzeysel ve derin çizikler hatta jant ve lastik birleşim yüzeylerinde kırılmalar olabiliyor bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi almak isterim... Megan 2 sedan standart aliminyum alaşım 5 kol jantlarımın rengini fümeye benzer bir boya uygulaması yaptrımak istiyorum bildiğiniz bir yer varsa iletişime geçmem için yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...
    Oto boyacılar yapar boya ve macun yapılacak. Kırık varsa jantı değişin risk almayın derim

3. Beğeni ecaliskan liked this post

Teşekkür / Beğen
    Katılıyorum alüminyum döküm işi yaptığım için kesinlikle şunu söyleyebilirim kırık varsa kesinlikle jantı değiştirin Allah korusun çok büyük kazalara neden olabilir.
    Hangi usta bunu kaynatalım vb. birşey diyor ise ona güvenmeyin çünkü dışarıda birşey var ise iç yapıda mutlaka daha büyükleri vardır.

Teşekkür / Beğen

teşekkürler...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)