Motor çalışmıyor

Hakanmersin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar aracım 2002 model 1.5 dci aracım ilk marşta sorunsuz çalışıyor fakat bir süre yol alıp motoru durdurup tekrar marşa basınca çalışmıyor ikinci defa deneyince motor çalışıyor sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim

Hakanmersin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motor sıcak iken ikinci marşta çalışıyor

İyi bayramlar Arkadaşlar motor soğuk iken ardarda marşa basıyorum sorun yok sıcak iken motoru stop edip tekrar marşa basınca tam çalışıyorken stop ediyor sebebi ne olabilir tecrübeli ustaların yardımlarını bekliyorum teşekkür ederim

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
İyi bayramlar Arkadaşlar motor soğuk iken ardarda marşa basıyorum sorun yok sıcak iken motoru stop edip tekrar marşa basınca tam çalışıyorken stop ediyor sebebi ne olabilir tecrübeli ustaların yardımlarını bekliyorum teşekkür ederim
İyi bayramlar.
Clip cihazı ile arıza kaydı aldınız mı?

Hakanmersin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır almadım ustam aküden kutup başını çıkartıp resetledim soğuk iken üç dört defa denedim çalıştı sıcak iken motoru stop edip marşa basınca motor çalışıyor gibi oluyor geri stop ediyor ardından tekrar deneyince çalışıyor daha önce böyle olmamıştı manyetik kaptör arızası olabilir mi yada diğer sensörlerden

RAKKUS55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba krank müşürü olabilir

Timur28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar aynı sorun bendede var aracım 2000 1.6 8 valf motor sıcakken marsa bastıgımda ekrandaki herseyı sıfırlıyor ama soguduktan sonra tek marsta calısıyor

Hakanmersin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler