yağ damlatıyor

trajedi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
broadway arabam alttan yağ damlatıyor ustaya gittim yağ vidası gevşemiş dedi onu sıktı ama yine damlatıyor karton koydum büyük boy nerelere nerelerden damlatıyor diye 2 yerden damlatıyor kartonun üzerinde 2 yerde damla var ama az damlıyor bu nerden niçin gelir ve bu şekilde kullansam sorun teşkil edermi arabaya

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Aks körüklerini kontrol edermisin yırtık varmı..........

trajedi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam olarak nerede acaba bilmiyorum da yardımcı olurmusunuz aks körüklerinden değilse nereden dir acaba birde bu şekilde kullansam sorun olurmu

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
tam olarak nerede acaba bilmiyorum da yardımcı olurmusunuz aks körüklerinden değilse nereden dir acaba birde bu şekilde kullansam sorun olurmu

​Aks körüklerinden değilse pek çok yer olabilir yağ seviyesine bakıp eksikse tamamlarsınız da şanzıman yağı ise o sakat .........

trajedi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yağını kontrol ediyorum bi eksilme yok acaba yeni yağ değiştirdim fazlamı geldide fazlasinimi atıyor diyecem ama sadece bi ihtimal tabiki şanzuman yağını nereden kontrol edebilirim bi eksilme olup olmadığını bakmak için

66 yozgat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şanjuman yağına bakılan yeri senin bulman zor.ya ustaya götüreceksin. yada kullanma kılavuzu varsa bakıp yerini bulacaksın bendede buna benzer sorun olmuştu aks körüğü yırtılmıştı değişttirdim düzeldi.