Otomatik fırça radyo antenini kırdı

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Arabayı hep otomatik fırçayla yıkarım ve 3 senedir antene hiçbirşey olmamıştı. ancak dün yıkarken fırça anteni kırdı kopardı. biraz kısaldı ama yine sorunsuz çalışıyor. :)

ND4k3O.jpg

aYDXjz.jpg

Y6l4M6.jpg

DDR3EO.jpg

mozEdR.jpg

EDq3bA.jpg

j62BLr.jpg

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabayı hep otomatik fırçayla yıkarım ve 3 senedir antene hiçbirşey olmamıştı. ancak dün yıkarken fırça anteni kırdı kopardı. biraz kısaldı ama yine sorunsuz çalışıyor. :)

ND4k3O.jpg

aYDXjz.jpg

Y6l4M6.jpg

DDR3EO.jpg

mozEdR.jpg

EDq3bA.jpg

j62BLr.jpg

Eger zorunlu olarak firfira girmem gerekiyorsa usenmem mutlaka anteni sokerim [emoji3][emoji4]

Gecmis olsun.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Al yenisi ucuz birçok markanın hatta başka markaların bile uyuyor uzunluk farklı olsada sorun değil.

anll23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İki gün önce benimde başıma geldi. Yıkamaya sokarken hep çıkarırım normalde unutmuşum bu sefer yıkamanın ortasında farkettim ve ucu biraz yamuldu maalesef. Yenisini alırsanız, aldığınız yeri paylaşırmısınız?

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
İki gün önce benimde başıma geldi. Yıkamaya sokarken hep çıkarırım normalde unutmuşum bu sefer yıkamanın ortasında farkettim ve ucu biraz yamuldu maalesef. Yenisini alırsanız, aldığınız yeri paylaşırmısınız?

yenisini almadım. kırılan yere uç kısmını geçirip hızlı yapıştırıcıyla yapıştırdım ve kullanıyorum. 3-4 cm kısaldı ama problem yok rdyo gayet iyi çekiyor.

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik firca ciziyor arabayi gunese koy arabayi yakindan bak cizikleri goreceksin hayatimda hic yikatmadim her petrolde tazyikli su kopuk var 10dakkani almaz yikamak