Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4 geri görüş kamera fiyatları

Teşekkür / Beğen

Clio 4 geri görüş kamera fiyatları

Arkadaşlar merhaba piyasada geri görüş kamera montajını 275 tl yapıyorlar,bu fiyat normalmidir,yaptırılırmı,yaptıran varmıdır.

emre06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    hangi ildesiniz ben martda tanık vasıtasıyla 150 tl hallederiz şeklinde fiyat almıştım henüz yaptırmadım
    ANKARA
    Clio 4 0.9 SportTourer SportTourer Icon

3. Teşekkür zarokal Mesaja Teşekkür Etti.
    mstdrms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı zarokal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba piyasada geri görüş kamera montajını 275 tl yapıyorlar,bu fiyat normalmidir,yaptırılırmı,yaptıran varmıdır.
    İzmit'teyseniz kameranız ile gelin montajını göstererek bedava yapayım. Hatta kamerayı da aliexpress den ucuza alın bence. Memlekette 40-50 liralık kameraları 2-3 katı fiyata satıyorlar. söz mecliten dışarı; kısa yoldan ve basit işlerden faiş paralar kazanılmasına uyuz oluyorum ve evet bundan dolayı elimden geldiğince yardım edebileceğim herkese bedava yardım ediyorum.

5. Teşekkür Zozing, emre06, zarokal Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni metehanaslan, Zozing, emre06 liked this post

Teşekkür / Beğen
    Alıntı mstdrms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmit'teyseniz kameranız ile gelin montajını göstererek bedava yapayım. Hatta kamerayı da aliexpress den ucuza alın bence. Memlekette 40-50 liralık kameraları 2-3 katı fiyata satıyorlar. söz mecliten dışarı; kısa yoldan ve basit işlerden faiş paralar kazanılmasına uyuz oluyorum ve evet bundan dolayı elimden geldiğince yardım edebileceğim herkese bedava yardım ediyorum.
    Arkadaşlar malesef İzmir'deyim ayrıca bilgilendirme için teşekkürler takan arkadaş kamera Sony lens dedi.İnternette araştırdım fiyat bulamadım.Ama bildiğim kadarı ile servis 600 tl takıyor.

Teşekkür / Beğen

Alıntı mstdrms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar bende izmitteyim acaba yardımcı olmanız mümkün mü clio 4 aracım icin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)