Kangoo 2, Kangoo 3 Triger set değişim fiyat ?

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2009 model yeni kasa kangomuzun km 61000 trigeri değişecek, zamanı geldi :) çatlamalar başlamış.

Servis %20 indirimle aksesuar kayışı dahil 1050 Tl fiyat verdi.Oto erdem de şu an kampanyada 164 Tl triger set.HAngisini tavsiye edersiniz.

Parça alıp dışarıda mı yaptıralım servis mi? Dışarı da fiyat ne olur ?

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisin hangi parçaların değişeceği bilgisini alın. Büyük ihtimalle servis devir daim pompasınıda değiştirecektir. Genelde triger değişim de su pompasının da değişmesi tavsiye ediliyor sonradan R daha uğrqşmamak için. Tabi su pompası değişince antrifriz de değişiyor. Ayrıca triger dışında v kayışoda değişiyor sanırsam dinamoya bağlı. Oto erdem deki sadece triger seti sanırsam. Tüm parçaları alıp iyi bir usta ile bayağı uyguna gelebilir. Serviste olursa triger garantili olur 2 yıl. Ben serviste yaptırmıştım biraz pahalı oluyor

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
2009 model yeni kasa kangomuzun km 61000 trigeri değişecek, zamanı geldi :) çatlamalar başlamış.

Servis %20 indirimle aksesuar kayışı dahil 1050 Tl fiyat verdi.Oto erdem de şu an kampanyada 164 Tl triger set.HAngisini tavsiye edersiniz.

Ustan iyi ise özel çok daha avantajlı . Antifriz i ölçtür gerek duyulursa değiş . Kangoo yu çok yatırma tembel olur [emoji16]

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıkçası ustamız yok çok şükür servislik işimiz olmuyor hatta uğraşmak istesem kendim değiştiririm ,marş motorunu kilitlemeyi de yapsam birşey kalmıyor.

Araba yatmıyor ,burası küçük yer heryer yakın.Aracı gerektiği kadar kullanıyoruz.

Biz tembelleşeceğimize araç tembelleşsin :)

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Açıkçası ustamız yok çok şükür servislik işimiz olmuyor hatta uğraşmak istesem kendim değiştiririm ,marş motorunu kilitlemeyi de yapsam birşey kalmıyor.

Araba yatmıyor ,burası küçük yer heryer yakın.Aracı gerektiği kadar kullanıyoruz.

Biz tembelleşeceğimize araç tembelleşsin :)
Buyuk kriko lazım Motoru sehpa üstüne koymak lazım yardıma adam lazım triger yanlız zor iş , son sözüne de katılıyorum araçlar elimiz ayağımız oldu tembelleştim [emoji4]

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisten şaşma..300 500 aşşağı yaptırırsın ama servis yaptığı işçiliğe garanti verir ama dışarıya yaptırırsan sorumluluk almaz...ve triger önemli bir parçadır..hata yapıldığında subapları eline alırsın..motoru yaptırmaksa 10 bine patlar ağlarsın..

inferno52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hocam profil resiminizdeki aracın aynısının 2011 modeli bende var.

http://www.renaultfanclub.com/showthread.php?t=106470&p=1103610#post1103610

Konu açtım bakarsanız eğer triger değiştiricem ve internetten almayı düşünüyorum eğer sizde internetten aldıysanız yardımcı olabilirmisiniz ?