Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acil yorumlarinizi bekliyorum

Teşekkür / Beğen

Acil yorumlarinizi bekliyorum

Aracim ariza lambasi yakti bu kalp ritim isareti gibi olan sari lamba çalişmasinda sorun yok kontagi kapatip acinca ariza sonuyor fakat gaza basinca çaliştirdigimda ariza lambasini yakip gaz yemiyor daha önce başina gelen yada konu hakkinda bilgisi olan varsa beni bilgilendirirmisiniz arkadaslar

sharkemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    ilk yapılması gereken akü ölçümü önce aküye baktırın ondan sonra diğer parçalara

Teşekkür / Beğen
    Aküde olsa marşi alirken biraz zorlanma olur fark ettirir diye dusunuyorum ama bilgi icin tesekkurler

Teşekkür / Beğen
    servısten arkadaslar geldı aracı cıhaza bagladık basınc sensoru arızası verdı degıstırdık baskasını bulduk yıne aynı çözüm bulamadık volvocu bir utsanın yorumu elektrıksel yonde bilen anlayana arkadaslardan acıl cevap beklıyorum

Teşekkür / Beğen
    Ariza çözüldü boğaz kelebeği selenoid arizasi benzer sorun yasayan yada volvo motor hakkinda bilgi almak isteyene yardimci olurum

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bununla geçmiş olsun

Teşekkür / Beğen
    Geçmedi bu araba tam bi bela ayni sorun devam ediyor arkadaslar bilen birisi fikir versin arabayi yakacam az kaldi

Teşekkür / Beğen
    Arizanin elektrik arizasi oldugu soyleniyor arabayi anlayan bilen birisi yok farkli kisi ise bogaz kelebeginde hata buluyor arkadaşlar benzer hata meydana gelen varmi tecrube bilgiden ustundur

Emrebali05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    hocam basınç sensorunu değiştirdikten sonra hortumda hava kacagı varmıydı ona baktınız mı bazen sensor bozulmasa bile hava kacagı yüzünden arıza ısığı yakıyor ve gaz yemiyor hortumu kontrol edin bi
    Clio III 1.5 DCİ 80HP Authentique 2006

Teşekkür / Beğen

araba motor bakımı yapıldıktan sonra bu sorunu verdı bır kac yere goturdum halan bana elektrık sorunu var dıye dıretılıyor hava fıltresınden ust kısımdakı borunun oradan hortumu ıptal etmısler ben artık ustalardan daha ıyı bılıyorum sanırım birisi bana yardım etsın gaza basıyorum arıza lambası yakıyor ve gaz yemıyor rolentıda calısıyor arac sorunsuz numaram 0544 629 5195

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)