Komşunun kırdığı anten

emrahakt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba. Clio 4 aracimi sozde komşunun apartmanın önüne çektiğim için tartıştık. Ertesi gün anten kirilip aracın üstüne konmus ve lastiğin altına cam şişe yerleştirilmiş. Allah ıslah etsin neyse. Size sorum anteni alıp kendim değiştirebilir miyim? Ve nereden almami tavsiye edersiniz?

onurh89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam aksesuracılarda bulursun.zaten çevirmeli .hatta balık sırtı modellerinden var çok guzel oluyor.ayrıca antenın kırık parcalarını komsuna takmanı tavisye ederim.Şahsen ben silecekleri öle yapmıştım.:):)

emrahakt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Montaj isi kolay komsuya :) Balık sırtı iyi çekmiyor deniyor. Bilginiz var mı?

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kırık halinin fotosunu eklersen yardımcı olmak isterim.
Arkadaşlar merhaba. Clio 4 aracimi sozde komşunun apartmanın önüne çektiğim için tartıştık. Ertesi gün anten kirilip aracın üstüne konmus ve lastiğin altına cam şişe yerleştirilmiş. Allah ıslah etsin neyse. Size sorum anteni alıp kendim değiştirebilir miyim? Ve nereden almami tavsiye edersiniz?

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Radyo dinleyen birisiyseniz orjinalinden alın hatta orjinali tamir oluyorsa onu kullanın.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hevesle balik sirtini alip ertesi gun sokturdum. O kadar koyltu ki sanki anten yokmus gibi surekli parazit var acik alanda bile. Jettalardaki kisa tip antenler belki is gorur zaten orjinal anten oldukca uzun. Bu renault bi vites kolunu birde bu anteni niye bu kadar uzun yapar bi anlasam [emoji51][emoji51]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
kamera yokmu aracı gören ? mala zarar vermekten :polisşikayetçi olun o ibineden. ne diye sineye çekip kendiniz anten alıyorsunuz? yoksa araç olmaması gereken yerde mi? :beer

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kamera yokmu aracı gören ? mala zarar vermekten :polisşikayetçi olun o ibineden. ne diye sineye çekip kendiniz anten alıyorsunuz? yoksa araç olmaması gereken yerde mi? :beer
Hocam araç olmaması gereken yerde olsa ne olur? Kimse kimsenin malına zarar verme hakkına sahip değil. Konuşulur çözülür. Mala zarar vermek nedir? Hayvan yapmaz bunu. Eğer ispatlama imkanın varsa hiç çekinmeden savcılığa suç duyurusunda bulunmak gerekli.

Efe S.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun. Böyle Ortaçağ insanları ile baş etmek zorunda kalabiliyoruz bazen maalesef. Ben de geçen ''güya'' hatalı park ettiğim için aynı sitede yaşadığım bir zat gelmiş silecekleri kaldırmış. İnsan gibi uyarmak varken. Lümpenler ile muhatap olmaya değmez.

Geçen sene ben yurtdışından şöyle bir ürün getirtmiştim: https://tr.aliexpress.com/item/WRC-...997.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.28e14c4d8Ak9aw

Ürün bir buçuk hafta içinde elime ulaştı. Gayet sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Tavsiye ederim. Görünümü de daha hoş.

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Savciliga sikayette bulunun yoksa bu olaydan güc bulur bidahaki sefere dahada ileri gider