Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Komşunun kırdığı anten

emrahakt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Komşunun kırdığı anten

Arkadaşlar merhaba. Clio 4 aracimi sozde komşunun apartmanın önüne çektiğim için tartıştık. Ertesi gün anten kirilip aracın üstüne konmus ve lastiğin altına cam şişe yerleştirilmiş. Allah ıslah etsin neyse. Size sorum anteni alıp kendim değiştirebilir miyim? Ve nereden almami tavsiye edersiniz?

Teşekkür / Beğen
    hocam aksesuracılarda bulursun.zaten çevirmeli .hatta balık sırtı modellerinden var çok guzel oluyor.ayrıca antenın kırık parcalarını komsuna takmanı tavisye ederim.Şahsen ben silecekleri öle yapmıştım.

emrahakt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Montaj isi kolay komsuya Balık sırtı iyi çekmiyor deniyor. Bilginiz var mı?

mstdrms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Kırık halinin fotosunu eklersen yardımcı olmak isterim.
    Alıntı emrahakt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Clio 4 aracimi sozde komşunun apartmanın önüne çektiğim için tartıştık. Ertesi gün anten kirilip aracın üstüne konmus ve lastiğin altına cam şişe yerleştirilmiş. Allah ıslah etsin neyse. Size sorum anteni alıp kendim değiştirebilir miyim? Ve nereden almami tavsiye edersiniz?
    MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Levent İNCE
    RedFoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Radyo dinleyen birisiyseniz orjinalinden alın hatta orjinali tamir oluyorsa onu kullanın.

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Hevesle balik sirtini alip ertesi gun sokturdum. O kadar koyltu ki sanki anten yokmus gibi surekli parazit var acik alanda bile. Jettalardaki kisa tip antenler belki is gorur zaten orjinal anten oldukca uzun. Bu renault bi vites kolunu birde bu anteni niye bu kadar uzun yapar bi anlasam

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Beğeni maninwar liked this post
    Extreme__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    kamera yokmu aracı gören ? mala zarar vermekten şikayetçi olun o ibineden. ne diye sineye çekip kendiniz anten alıyorsunuz? yoksa araç olmaması gereken yerde mi?
    İnsanın egosundan uzaklaşması, benlik değerini arttıran unsurların bilincinde olması ona değer katar. Zamanın oldukça hızlı akıp gittiği, insanların zor kazanıldığı, paranın zor kazanıldığı, güzel anıların zor kazanıldığı şu dünyada özür dileyin, affedici olun, teşekkür edin, tebrik edin ve ödüllendirin.

9. Beğeni maninwar liked this post
    seymor35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Extreme__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kamera yokmu aracı gören ? mala zarar vermekten şikayetçi olun o ibineden. ne diye sineye çekip kendiniz anten alıyorsunuz? yoksa araç olmaması gereken yerde mi?
    Hocam araç olmaması gereken yerde olsa ne olur? Kimse kimsenin malına zarar verme hakkına sahip değil. Konuşulur çözülür. Mala zarar vermek nedir? Hayvan yapmaz bunu. Eğer ispatlama imkanın varsa hiç çekinmeden savcılığa suç duyurusunda bulunmak gerekli.

Efe S. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Öncelikle geçmiş olsun. Böyle Ortaçağ insanları ile baş etmek zorunda kalabiliyoruz bazen maalesef. Ben de geçen ''güya'' hatalı park ettiğim için aynı sitede yaşadığım bir zat gelmiş silecekleri kaldırmış. İnsan gibi uyarmak varken. Lümpenler ile muhatap olmaya değmez.

Geçen sene ben yurtdışından şöyle bir ürün getirtmiştim: https://tr.aliexpress.com/item/WRC-C...28e14c4d8Ak9aw

Ürün bir buçuk hafta içinde elime ulaştı. Gayet sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Tavsiye ederim. Görünümü de daha hoş.
    Clio 4 1.2 16V Icon

salvador03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Savciliga sikayette bulunun yoksa bu olaydan güc bulur bidahaki sefere dahada ileri gider

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)