Flash Karbüratörü

Batuhansrclk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar herkese,

Renault 11 TXE sahibiyim ilk arabam olduğu için pek bir fikrim ve bilgim olmadığından marketten ekmek alır gibi aldım açıkça söylemek gerekirse ve bana bayağı bir sorun yaşattı bu durum sıfır motor yaptırdım egzoz değişti gibi bir çok şey sıralayabilirim.

Gittiğim usta bir tanıdığımız olduğu için biraz naz ile niyaz ile yaptı en son karbüratörün içi dağılmış orjinal karbüratör bulamadım. Bulunca takarız dedi ama gel gelelim ses seda çıkmadı ve durumdan çok sıkıldığımdan karbüratör alıp farklı bir ustaya yaptırmak istiyorum.

Aklıma takılan konu ise bu R11 Flashlar 1.7 motorlar ile 1.6 motorların karbüratörleri farklı mı yoksa aynımı?

R9 Karbüratörleri bizim araçlara uyuyor mu ikiside çift boğaz ve birde tempra karüratörleri falan uyuyor diyorlar yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz...weber biraz serüven orjinal karbüratör bulmaya çalışın bence biraz araştırırsanız nette bulunuyor gözüme çarparsa haber ederim bende..

Batuhansrclk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz...weber biraz serüven orjinal karbüratör bulmaya çalışın bence biraz araştırırsanız nette bulunuyor gözüme çarparsa haber ederim bende..

Merhabalar hocam teşekkür ederim hoşbuldum. Bende orjinalden yana olmakla beraberinde orjinalini ne yazıktır ki bulamıyorum, bulsam bile fiyatları 500 tl den az değil...

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar hocam teşekkür ederim hoşbuldum. Bende orjinalden yana olmakla beraberinde orjinalini ne yazıktır ki bulamıyorum, bulsam bile fiyatları 500 tl den az değil...

Orası öyle maalesef çıkmalar bile 250-400 arası ama iyi bir karbüratör neredeyse ömürlük olur oda ayrı....

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu

Orası öyle maalesef çıkmalar bile 250-400 arası ama iyi bir karbüratör neredeyse ömürlük olur oda ayrı....

Abi bizimkiler R 21 ile aynı değilmiydi ? Sanki onların motorda bizimkiyle aynı.

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Abi bizimkiler R 21 ile aynı değilmiydi ? Sanki onların motorda bizimkiyle aynı.

​Menager v.s öylede fiyatta değişen birşey yok.........