Sürücü koltuğu öne gelmiyor

neuro

Kayıtlı Üye
11-Bilecik
Merhaba bugün 2016 model bir Talisman icon aldım koltuğumun kızağını öne doğru kaydırmaya başladığımda yarıda duruyor ayağım zor yetişiyor. Bu problem ne olabilir başına gelen varmı bir profil oluşturma gibi bir sistemmi var kişi boyuna göre 😕

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba aracınız hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanmanızı dilerim.
Her 2 ön koltukta da aynı problem var mı?Yoksa rayları kontrol etmenizi tavsiye ederim.Birşey sıkışmış olabilir.
Onun dışında sürücü koltuğunda hafıza olayı var.Ancak kumanda etmeyi engellemiyor.

neuro

Kayıtlı Üye
11-Bilecik
teşekkür ederim yolcu koltuğunda yok aynı problem raya takılan da yok sinyal yarıda kesiliyor ama ekranda da ilerlemeye çalışıyor tarzı bir görünüm yok :(

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
O zaman elektrik motoru,dişli vb. bir problem olabilir.Servise götürmenizi tavsiye ederim.Aracınızın garantisinin devam ediyor olması lazım.

neuro

Kayıtlı Üye
11-Bilecik
haftaya cumaya aracı bırakın duruma göre yazışıp bakıcaz dediler bir arkadaş alacağım zaman boyunuzu girdiğiniz bir menü var ona göre koltuk maksimum ileri gidiş menüsü düzenleniyor demişti öyle bişi göremedim ben

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
haftaya cumaya aracı bırakın duruma göre yazışıp bakıcaz dediler bir arkadaş alacağım zaman boyunuzu girdiğiniz bir menü var ona göre koltuk maksimum ileri gidiş menüsü düzenleniyor demişti öyle bişi göremedim ben
Maalesef öyle bir menüye ben de rastlamadım.Koltukla ilgili yapılabilecek ayarlarda bu tarz bir ayar yok.

neuro

Kayıtlı Üye
11-Bilecik
Sorun çözüldü araçta akü kesintiye uğrarsa kalibrasyon bozulabiliyormuş bilgisayara bağlayıp koltuk ayarlarından kalibre etme varmış ama soketi söküp tekrar takınca kendi kendine otomatik kalibre etti sistemi araç kendi sorununu kendi çözdü servis anlamaya çalışırken 😂

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Sorun çözüldü araçta akü kesintiye uğrarsa kalibrasyon bozulabiliyormuş bilgisayara bağlayıp koltuk ayarlarından kalibre etme varmış ama soketi söküp tekrar takınca kendi kendine otomatik kalibre etti sistemi araç kendi sorununu kendi çözdü servis anlamaya çalışırken [emoji23]
Geçmiş olsun.

emrahsezen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun hocam başka sorunlarınız olursa yazın elimizden geldiğince yardımcı oluruz

neuro

Kayıtlı Üye
11-Bilecik
geçmiş olsun hocam başka sorunlarınız olursa yazın elimizden geldiğince yardımcı oluruz

Teşekkür ederim sorunum olmazmı her iki koltuktada 1 dakika sonra masajı kesiyor araç yeniden başlatılana kadar tekrar masaj açılmıyor 🙈