Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2017 touch double din ve ses sistemi

Teşekkür / Beğen

2017 touch double din ve ses sistemi

Hepinize merhabalar aracıma android multimedya sistemi anfi ve hoparlör alıcam.Seçeneklere baktığımda nefron diye uydurma bir marka haricinde orijinal uygulama yapılmış göremedim.Pioneer alpine sony gibi üst düzey anfi çıkışlı multimedyalardan alsam bunu orijinal şekilde montaj yapabiliyorlarmı çerçevesi bulunabiliyormu.Ben araştırdım pek bir şey bulamadım nefron araca özel üretilmiş galiba çerçevesiyle birlikte satılıyor orijinal duruyor aynı şekilde diğer markalarada orijinal şekilde uygulamak mümkünmü.Cihaz hakkında güzel şeyler söylensede bu üç markadan birisini istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olacak varmı .Ayrıca tavsiyede alabilirim diğer bileşenler için ,hazırda focal ps165 fx 16 cm kompenantlarım duruyor.Aklımdaki 5 yada 6 kanal bir anfi bu kompenantlar ön kapılara yine arka kapılara uygun bir hoparlör ve koltuk altı slim bas şeklinde .

Gökhan Gümüş
    gokhan3505 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    newfron kullanan kişiler de aslında cihazdan memnun gibi gördüğüm kadarıyla.
    SİVAS DURDULU ORTAOKULU . I love my car.
    Meggy III (2012-2016)
    Clio IV (2016-....)
    2.aracımız
    Meggy IV(2018-......)

Teşekkür / Beğen

Alıntı gokhan3505 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    newfron kullanan kişiler de aslında cihazdan memnun gibi gördüğüm kadarıyla.
    Doğrudur ama ben yinede kullanmak istemiyorum gerçekten kaliteli bir sistem istiyorum ana ünite kötü oldumu en iyi ekipmanlarıda kullansan sesin rengini verdiğin para kadar alamıyorsun. Focallerin haricinde 3 bin tl hoparlör ve anfi için bütçe ayırdım bunları kalitesiz bir ünite ile destekleyip 500 600 liralık bir sistem gibi dinlemek istemiyorum clionun orijinal hoparlörlerini değişim için sökmüş bir arkadaş evde Pioneer eski bir üniteye bağlamış onlar bile araç üzerinde çaldığından 2 kat kaliteli çalıyordu ana ünitenin önemi gerçekten çok fazla .Anfi ile güzel sonuçlar alınsa bile yinede fiyasko çünkü benim amacım sadece ses yükseltmek değil.Dinlediğim müzik dışarıyı rahatsız etmediği zaman bile içerde çok güzel sahne yapmalı müziğin içinde hissetmeliyim.Bununda ana ünitede yada nefron gibi uydurma cihazlarda mümkün olmadığını biliyorum.Bana lazım olan aslında misal beğendiğim 7 inçlik bir üniteyi alıp bunu konsola uydurabilecek çerçeve usta vs bulunuyormu bulunamıyormu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)