Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aracım Şehiriçi Neden Çok Yakıyor. Yardım !!!

Teşekkür / Beğen

Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk hareket aninda yarim gazla kalkabilirsiniz arac hem seri kalkar hemde sizin o az gazla kalktiginizdan cok az fazla yakit tuketirsiniz. İlk kalkis aninda ister dusuk gaz ile kalkin ister yarim gaz ile kalkin anlik tuketimde her iki sekilde de 20 litrelere dayanir. Dolayisi ile araci oldurerek kaldirmaya gerek yok diye dusunuyorum ama tercih sizin tabi ki de.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İlk kez otomatik kullanıyorum, yakıtın çok oldugu düşüncesiyle internetten araştırmalarım da hep “fazla gaza yüklenmeyin, tepki az olsun, nazik davranın vs vs” şeylerdi. Bende bildikleri vardır tecrübedir dedim ama dediğinizde haklısınız kalkana kadar daha fazla yakıyo sanırım. Bakım etkiler mi merka ediyorum. Son 30 gün yazıyor ekranda. Aralıkta inş 7 nin altına inerim dicem ama ozamanda kış geliyor iice

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    Benim araç şehir içi ve dışı 100 km/h 5.7 litre gösteriyo. Otobanda 70 km/h gittim hız sabitlemeyi açıp gene aynı değer çıkıyo. Ben anlamadım bu durumu! Touch Plus Dizel EDC

Teşekkür / Beğen
    hocam o hıza göre aracın sabit hızda 5.7 lt yakması çok ilginç, bence bir sıkıntı var. şanzuman durumunuz nedir, enjeksiyonları bir kontrol ettiriniz. vs vs..

Teşekkür / Beğen

Alıntı necessary_love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam o hıza göre aracın sabit hızda 5.7 lt yakması çok ilginç, bence bir sıkıntı var. şanzuman durumunuz nedir, enjeksiyonları bir kontrol ettiriniz. vs vs..
    Şanzıman geçişleri mükemmel hiç bir sıkıntı yok. Enjeksiyon hatası hiç almadım iyi yerlerden mazot alıyorum. İstanbula gidicem yakında Depoyu ağzına kadar doldurup göstergeleri sıfırlayacağım hepsini tekrar deneyim sizlere foto atarım burdan.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)