Sayfa 35 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci ... 2532333435
Toplam 348 adet sonuctan sayfa basi 341 ile 348 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: clio 3 grandtour 1.2

memolikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

sabah işe gelirken aracın sürücü tarafından biryerden çıt çıt çıt diye ses geliyordu neresinden geliyor çözemedim neden kaynaklı olabilir acaba
    19 EUROPAşkı

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı memolikk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabah işe gelirken aracın sürücü tarafından biryerden çıt çıt çıt diye ses geliyordu neresinden geliyor çözemedim neden kaynaklı olabilir acaba
    Abi ses sigorta kutusundan devreye girip çıkan röle lerden geliyor büyük ihtimalle . Normal durum

3. Teşekkür memolikk Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni memolikk liked this post

Teşekkür / Beğen
    O ses benim aracımda da var bende kapı tarafından diye düşünüyorsum ama sol ön cam tarafından geliyor gibi geldi bana trim sesi diyeceğim değil başka bir ses böyle elektrik sesi gibi falan birşey çıt çıt çıt ediyor ilk başlarda çok dinliyordum arabayı gelen sesler kıl ediyordu beni ama sonra takmamaya başladım ben. O ses hala da var ama çözemedim daha ben ilk başlarda cam silecek motorunun orada kısa devre falan var diye düşündüm açtım baktım sorun yoktu orda ama diğer arkadaşın dediği gibi role sesi olabilir sigorta kutusundan da gelebilir

Teşekkür / Beğen
    nazar değdi araca arkadan bagaj kapağına hafif vurdular bişey yok diye saldım adamı hafif eğilmiş üründe birisi çizmiş galiba kalın bi çizik var canım sıkıldı

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    19 EUROPAşkı

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı memolikk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nazar değdi araca arkadan bagaj kapağına hafif vurdular bişey yok diye saldım adamı hafif eğilmiş üründe birisi çizmiş galiba kalın bi çizik var canım sıkıldı

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Geçmiş olsun abi Allah beterinden korusun .

7. Teşekkür memolikk Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni memolikk liked this post
    Teşekkür / Beğen
    dün akşam iş çıkışı gaz ayarı yapmıya lpg ciye gittim
    gaz ayarı için bilgisayara bağladılar dedim 6 ayöncede gaz ayarını sen yapmıştın ama 6 aydır eziyet çekiyorum lpg de dedim adam bakalım dedi zamanı gelmiş dedi
    filtre değişti hemen sonra baştan yeniden gaz ayarı yaptı birde eksozdan katkı maddesi attı 90 tl sonra bindim araca farkını hissettim pendik köprüsü yokuşunu 3. vitesle çıktım 2 ye düşmedi önüme ma gibi giden de çıkmayınca kesilmeden 3le çıktı gayet iyi oldu gibi duruyor dene bir kaç gün yine arıza ışığı yanarsa beyini değiştiririz dedi ama çekiş artmış tı belli oldu yakıtı nasıl olacak onuda deneyerek anlayacağız öncesinde gazda çekiş düşüklüğü yüksek viteste gaz kesme silkeleme ve çok yakıt yama şikayetim vardı
    19 EUROPAşkı

Cliovural53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    ustalara kalsa zaten ayaklarımız bile sıkıntı yaşamayalım daha iyi ben daha bir tanesinin sorunsuz dediğine şahit olmadım =)

Teşekkür / Beğen

Benim de gaz emisyonu kontrol et uyarısı sık sık veriyor. Ben de obd 2 cihazı ile kapatıp devam ediyorum. Ama aracın sesi sanki artmış gibi..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 2 misafir)

1. vefaduran@outlook.com