Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: otomatik şanzuman bakımı

Teşekkür / Beğen

hımm otomatik şanzuman bakımı

Hayırlı günler otomatik şanzumanın bakımı ne zaman yapılır belli bir zaman dilimi varmıdır yağı değişirmi bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Servise sordugumda edc yag degisim araligi 200-250.000 dedi. Onun haricinde baski balata degisimi olmyacaksa biz sanzimani acmiyoruz dediler. Zaten yapg bakimi da genel olarak baski degisimi sirasinda yapiliyormus. Ama olur da baski 300.000 giderse baski degisim zamanina kadar yag degisimi de yapmiyorlarmis.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Teşekkür newvegas Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni newvegas liked this post

Teşekkür / Beğen
    40.000 km de bir şanzıman yağınızı değiştirin. Aracına bakmayıp aracı kötüleyen milletiz. Aracınız ne kadar bakımlı olursa sizi asla üzmez!
    Konu Baymonster tarafından (1 hafta önce Saat 15:38 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğen
    Kararsız kaldım kimisi değiştir diyor kimisi gerek yok diyor Peki birde şunu sorayım benim ARACIM 2011 model FLUENCE 1.6 16 DYNAMİC tam otomatik şanzuman bakımı yapılıyormu bende çok tedirgin oldum otomatik araç ilk kez kullanıyorum bakımını iyi yaparsan sorun çıkarmaz diyorlar bakımlarının bir periyodu varmı şimdiden TEŞEKÜRLER

Teşekkür / Beğen
    türkiyede genelde otm şanzumanlarda bakım yapılmıyor.taki arıza verene kadar.
    renaultlarda yetkili servisler bile yağ değişimini önermiyorlar.
    bu noktada yapılacak 2 şey birincisi aracı sıfır almak yada 2,elde sağlam şanzumanlı almak
    2.ise arıza olana kadar kullanmak.
    çok çok iyi bir şanzuman ustasına aracı kullandırarak eksiklikleri ve arızaları giderebilirsiniz.
    benim bva şehir içinde motor ısınınca 1 den 2 ye geçerken bazen hafif vuruntu yapıyordu
    sanayiye gidene kadar ve usta kullanımında yapmadı.yanlız geç vites değiştirdiği pedal adaptasyonu yapılması gerektiğini söyleyip önderdi.özelde yaptırdım düzeldi.
    sonradan tekrar başladı yine yaptıracağım.

Teşekkür / Beğen

Alıntı POWERFACTOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kararsız kaldım kimisi değiştir diyor kimisi gerek yok diyor Peki birde şunu sorayım benim ARACIM 2011 model FLUENCE 1.6 16 DYNAMİC tam otomatik şanzuman bakımı yapılıyormu bende çok tedirgin oldum otomatik araç ilk kez kullanıyorum bakımını iyi yaparsan sorun çıkarmaz diyorlar bakımlarının bir periyodu varmı şimdiden TEŞEKÜRLER
    kararsız kalacak durum yok yağ ve işçilik 100-150 lira tutar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)