Edc 1. Vitese gecmeme

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bi sorum olacakti. Edc lerde hiz kacta iken 1. Vitese gecer. Benim araba dikkat ediyorum neredeyse hizim 5 olacak ancak 1 e atiyor. Geneldede 2 ile kalkiyor.
Ancak 20 ile giderken yada 10 km hiz ile giderken manuele aldigimda otomatikman 1e aliyor kendisi. Ancak d konumunda 2 ile kalkis yapmaya devam ediyor. Sizde durum nasil. Program atildi bu arada. Yine degisen bisiy Yok.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bi sorum olacakti. Edc lerde hiz kacta iken 1. Vitese gecer. Benim araba dikkat ediyorum neredeyse hizim 5 olacak ancak 1 e atiyor. Geneldede 2 ile kalkiyor.
Ancak 20 ile giderken yada 10 km hiz ile giderken manuele aldigimda otomatikman 1e aliyor kendisi. Ancak d konumunda 2 ile kalkis yapmaya devam ediyor. Sizde durum nasil. Program atildi bu arada. Yine degisen bisiy Yok.

Sunu soyleyeyim arac durmus halden hareket ettiginde sadece 1 ile kalkiyor. Diger durumlarda genelde 2 ile yuruyor ve guc ihtiyacina gore 1 alip 2 ye cikartiyor. Yani siz trafikte ilerlerken yavasliyorsunuz arac 1 de olmasi gerekiyir hiziniza gore ama 2. De tutuyor edc genelde siz o ara durmadan gaza bastiginizda tork ile 2. Viteste yurumeye calisiyor. Guc yetersiz geldiginde kendi 1-2 yapuyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

25inci kez sorulmuş oldu birkaç sene içinde, normal hocam aynen dediğiniz gibi hareket ediyor korkulacak bir durum yok (4üncü edcli 1.5dci araç sahibinden :) )

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyide arkadaslar. Aracin kavramasi yeni degisti bu dan dolayi olmus olabilirmi. Yani hep iki ile kalkmaktan

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyide arkadaslar. Aracin kavramasi yeni degisti bu dan dolayi olmus olabilirmi. Yani hep iki ile kalkmaktan

aracınız kaç binde? kavramayı iyi niyet kapsamındamı değiştiler, indirimmi yaptılar yoksa bildiğiniz size faturamı ettiler?

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garanti kapsaminda degisti.