Kadjar alma arifesindeyim önrilerinizi bekliyorum...

commandos07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese selamlar;
VW başladığım otomobil sevdama ilk kullandığımda hayran kaldığım clio 4 1.5 dci iconile devam ettim. Sonrasında severek kullandığım Captur 1.5 DCI EDC İcon ile sonlandırdım. Artık sınıf atlamak ve Kadjara geçmek niyetindeyim. Captur yetmiyor muydu yetiyordu fakat kızım büüyüdü, yılda 2-3 defa tatile gitme fırsatı yakalıyorum bagj yetersiz kalıyor...
Bir de Kadjarın heybeti beni cezbediyor.
Captur um 2016 modeldi ve 97.500 e gitti. 1 ay oldu vadelide 100 bin oldu param. elimdeki ile 110 bin civarında bir bütçem var. İsteğim 1.5 dcı edc icon cam tavanlı bir kadjar...
Bazı ilanlarda görüyorum muson paket, iklim paket vs yazyıyor. Bunlar nedir ?
Bu aracı alırken özellikle dikkat etmem gereken bir nokta var mıdır?
Aracı alırsam beni de aranıza alır mısınız ? Teşekkür ederim...
Şu an beklemedeyim fyatlar aralık gibi biraz daha gevşerse harekete geçmeyi planlıyorum...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese selamlar;
VW başladığım otomobil sevdama ilk kullandığımda hayran kaldığım clio 4 1.5 dci iconile devam ettim. Sonrasında severek kullandığım Captur 1.5 DCI EDC İcon ile sonlandırdım. Artık sınıf atlamak ve Kadjara geçmek niyetindeyim. Captur yetmiyor muydu yetiyordu fakat kızım büüyüdü, yılda 2-3 defa tatile gitme fırsatı yakalıyorum bagj yetersiz kalıyor...
Bir de Kadjarın heybeti beni cezbediyor.
Captur um 2016 modeldi ve 97.500 e gitti. 1 ay oldu vadelide 100 bin oldu param. elimdeki ile 110 bin civarında bir bütçem var. İsteğim 1.5 dcı edc icon cam tavanlı bir kadjar...
Bazı ilanlarda görüyorum muson paket, iklim paket vs yazyıyor. Bunlar nedir ?
Bu aracı alırken özellikle dikkat etmem gereken bir nokta var mıdır?
Aracı alırsam beni de aranıza alır mısınız ? Teşekkür ederim...
Şu an beklemedeyim fyatlar aralık gibi biraz daha gevşerse harekete geçmeyi planlıyorum...

Oncelikle araci almasanizda aramizdasiniz onu netlestirelim. Sonrasinda kullanan arkadaslar yardimci olacaktir fakat bahsettiginiz paketler ile sanirim koltuk isitma gibi ozellikler geliyordur. Ornegin kesif pakayinde otomatik park cam tavan gibi opsiyonlar geliyor. Ama bunlardan ziyade uretim yilina dikkat edin yine kullanan arkadaslar yazacaktir fakat benim forumdan okudugum kadari ile bazi uretim yillari arasinda arti ve eksiler var ornegin bir ara cikan kadjarlarda kapidaki cam kumandalarinda ve torpido da aydinlatma yokken bir sonraki nesilde olabiliyor yine ayni sey apple car play ve tabela okuma ozelliklerinde de var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşif paketi ve deri paketini almayın icon edc en iyisi

commandos07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar. 101 bin tl ye 2017 model 4500 km dizel otomatik captur aldım. Araç sıfır kondüsyonunda ve fiyat makul olunca kaçırmak istemedim... İlginiz için teşekkür ederim...

sinanali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun, tekeriniz düz bassın. Güle güle kullanın. Çok güzel bir araba.
Kardeşim de araba test dergilerinde çalışmıştı her türlü arabayı kullanır ama kendisi de 2 küsür boyda olmasına rağmen küçük araba sever. Bebek olduktan sonra bagaj için çözüm olarak Yaris'in üzerine Thule ürünlerinden bir port bagaj takmıştı. Belki siz de kaliteli bir port bagaj ile tatil işinizi çok rahat görürsünüz.

Cenk3564

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.5 dci edc icon 2017 ve üstü olsun daha önceki modellerde arka camlar manuel

sinanali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.5 dci edc icon 2017 ve üstü olsun daha önceki modellerde arka camlar manuel

Hâlâ Captur modellerinde manuel cam mı var? İlginçmiş. Nereden kısacaklarını şaşırdılar.

pyhton

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun güle güle bini inşallah bende 2018 icon otomatik captur kullanıyorum iyiki almışım geçen gün halının üstüne komple döşeme yaptırdım yakında resimlerini atacağım herkese tavsiye ediyorum havuzlu paspas aramaktan vazgeçtim bu arada