Captur 1. Yil veya 20.000 km bakim fiyati ?

commandos07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracımın ilk bakım periyodu doluyor yakın zamanda periyodik bakım yaptıran varsa fiyat paylaşımı yapabilir mi ? Bir de ne zaman nerede yaptırdığınızı yazarsanız sevinirim...
İyi sürüşler dilerim...

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Bende 4.Bakıma 80000 Km olarak az kaldı.

Fiyatlar dövizden dolayı artmıştır .İlk bakımda yakıt filtresi değişmiyor sadece. Yakın zamanda yaptıran denk gelmedi sanırım.

akade

Kayıtlı Üye
07-Antalya
Bursa da yetkili serviste bakım şu an 1050tl dedi dışarıda aynı orjinal malzemeleri 250tl alınmaktadır.

yyildirayy

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Sizin araçların garantisi devam ediyor mecburen serviste yaptıracaksınız. 1000 lira civarı olur. Ben 4. bakımı garanti bittiği için özel ser iste yaptırdım. Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişti 290 TL verdim. Sizinde değişecekler aynı.

akade

Kayıtlı Üye
07-Antalya
Sizin araçların garantisi devam ediyor mecburen serviste yaptıracaksınız. 1000 lira civarı olur. Ben 4. bakımı garanti bittiği için özel ser iste yaptırdım. Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişti 290 TL verdim. Sizinde değişecekler aynı.

Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değiştirmişsiniz fakat mazot filitreside değişmesi gerekiyor sanırım çünkü birincide bu yazdıklarınız ikincide mazot filitresiyle beraber bu yazdıklarınız üçüncüde gene aynı dördüncüde mazot filitresi dahil olmalıydı diye biliyorum.Servis bana bu şekilde tarif etmiştir.

yyildirayy

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değiştirmişsiniz fakat mazot filitreside değişmesi gerekiyor sanırım çünkü birincide bu yazdıklarınız ikincide mazot filitresiyle beraber bu yazdıklarınız üçüncüde gene aynı dördüncüde mazot filitresi dahil olmalıydı diye biliyorum.Servis bana bu şekilde tarif etmiştir.
Onu geçen seneki bakımda değiştirmiştim. Seneye değiştireceğim.
Ayrıca bunlara ek fren balataları da incelmişti onlarında değiştirdim. Tabi onun ücreti ayrı, 125 lira.

Son düzenleme:

pyhton

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar benimde 20.000 bakımına çok az kaldı 1.5 dci edc var bende 2018 model bakalım fiyat ne çıkacak şu an indirim varmış

gustasgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
40.000 km bakım zamanı geldi daha önce 20.000 bakımını yaptırdıgım yerden fiyat aldım yüzde 25 indirim kampanyasıyla 850 tl dediler , garanti yüzünden yaptıracağız maalesef ...