R link yazılım sürümünü güncelleyen varmı?

engin81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah.Bakalım MAIS bu olaya müsteri odaklı mı yaklaşacak.
Mais Boğazici servisindeki teknisyen yazılımı yaklaşık bir ay içinde tekrar yüklemeye başlayacaklarını söyledi. Gerekirse Fransa'ya mail atmayı düşünüyorum. Umarım gerek kalmaz ve Mais müşteri memnuniyetini göz ardı etmez.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Mais Boğazici servisindeki teknisyen yazılımı yaklaşık bir ay içinde tekrar yüklemeye başlayacaklarını söyledi. Gerekirse Fransa'ya mail atmayı düşünüyorum. Umarım gerek kalmaz ve Mais müşteri memnuniyetini göz ardı etmez.

Ben de öyle umut ediyorum.Şahsen ben bu işin ucunu bırakmayacağım.

marillion

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servislere ekstra iş gücü yaratıp garantide olan araç sahipleri yüklenecek diye böyle söylüyorlardır.Yükleten arkadaşın aracı 2016 model ve yazılım sürümü 2.2.19.300 idi.Yükleyen ise yine bu güncelleme asla olmayacak diyen müşteri hizmetlerinin yetkili servisi.Ankara Görgülü kardeşler yetkili renault servisi yüklemeyi yapmış ve yükleme için kendileri araç sahibini çağırmışlar.O arkadaşta android auto çalışıyor.Fotoğraf ve videoları var.

Fotoğraf ve videoları paylaşabilir misiniz acaba servise gittiğimde göstereceğim.

HMBBe

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim sürümüm de 2.2.19.300. Ama bende Android auto çalışmadı. Android auto ve aa mirror programlarını yüklediğim halde.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Bugün şirket aracını servise götürdüğümde kendi aracımın ( Captur Rlink ) yazılımın ağarlaştığını ilettim. Yazılımı güncelleriz dediler.

Megane 4 lerde yazılım güncellemeyi durdurmuşlar .Yeni yazılım geldikten sonra güncellemelere başlayacaklarını söylediler.

ghent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, konulara ve markaya yeniyim bu sebeple tekrar konu açmaktansa burada sorayım,

2017 model Kadjar sahibiyim, aracın yazılımını güncelleyebiliyor muyum? Bir de bu navigasyondaki haritada Osman Gazi köprüsü, ve yeni yollar falan yok. Harita güncellemesi ile yazılım güncellemesi farklı şeyler mi? Son olarak bu araçlarda VW ler gibi gizli özellikler var mı, açılabiliyor mu, ve varsa neresi yapabiliyor?

Çok teşekkür ederim.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, konulara ve markaya yeniyim bu sebeple tekrar konu açmaktansa burada sorayım,

2017 model Kadjar sahibiyim, aracın yazılımını güncelleyebiliyor muyum? Bir de bu navigasyondaki haritada Osman Gazi köprüsü, ve yeni yollar falan yok. Harita güncellemesi ile yazılım güncellemesi farklı şeyler mi? Son olarak bu araçlarda VW ler gibi gizli özellikler var mı, açılabiliyor mu, ve varsa neresi yapabiliyor?

Çok teşekkür ederim.

Yazilim guncellemesi sirasinda harita guncellemesi gelmiyor sanirim onu hafiza kartina sizin bilgisayar uzerinden rlink store uzerinden guncellemeyi yukleyip aractan tamamlamaniz gerek. Yazilimsal olarak kapali ama donanimi arac uzerinde olan ozellikler acilabiliyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Çok teşekkür ederim.

Konunun baş tarafında internetten dosya indirilerek nasıl güncelleme yapılacağına dair video eklemiştim.Ona bakarak güncelleme yapmanız mümkün.
Harita güncelleme başka bir üyelik aktivasyonu gerektiriyor.1 senelik üyelik 80 euro civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.Aracınızın r-link versiyonu nedir?3.xxxx ile başlıyorsa carplay ve android auto açılabilir.O zaman telefon üzerinden güncel harita bilgilerini kullanabilirsiniz.

ghent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konunun baş tarafında internetten dosya indirilerek nasıl güncelleme yapılacağına dair video eklemiştim.Ona bakarak güncelleme yapmanız mümkün.
Harita güncelleme başka bir üyelik aktivasyonu gerektiriyor.1 senelik üyelik 80 euro civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.Aracınızın r-link versiyonu nedir?3.xxxx ile başlıyorsa carplay ve android auto açılabilir.O zaman telefon üzerinden güncel harita bilgilerini kullanabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkür ederim.
Aracımdaki versiyon 2.x malesef o yüzden Carplay yok. Haritayı üyelik dışında güncellemek mümkün değil mi? Bir de aktivasyon sürekli hata veriyor benim aracımda...