R link yazılım sürümünü güncelleyen varmı?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Cevabınız için teşekkür ederim.
Aracımdaki versiyon 2.x malesef o yüzden Carplay yok. Haritayı üyelik dışında güncellemek mümkün değil mi? Bir de aktivasyon sürekli hata veriyor benim aracımda...
Maalesef.Başka türlü güncellenemiyor.Uyelik gerekli.Aktivasyon hususunu bilmiyorum açıkçası.
Rica ederim.

Son düzenleme:

EskiJapon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konu efsane oldu artık. Birisi çıkıp şu 3.3..... versiyonunu zipleyip koysa bizde indirip yüklesek olay kapanıp biticek.
Birde tabi işin maddi tarafı var. Servislerin bu konuya alternatifleri olan multimedya ekran satışı. Satmak için bilerek güncellemiyorlar sanırım.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bugün servise bir uğradım.Yazılımı sordum.Hala askıdaymış yazılım yükleme işi.

EskiJapon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Askıda kalır o iş. Alternatif olarak sattıkları multimedya navigasyon cihazı %20 indirimli kampanya dahilinde 4000 Tl ye takıyorlar. Cihaz piyasada 2400 TL montaj dahil fiyatı.
Böyle kazık atmak varken bize neden beleşe yüklesinler ki?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bakalım neler olacak göreceğiz.Benim dosyam hala açık.Ben şahsen sonuna kadar takipçisi olacağım.

EskiJapon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada servisler megan icon modeline multimedya navigasyon takamıyorlar. Soket değişik olduğu için(çift soket gerekiyormuş), multisense sürüş modları iptal oluyor.
Sakın ola denemeyin.

soner megane4hb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2.2.17.803 olan sürümü 2.2.19.300 olarak manisa ordu a.ş servisinde güncellettim.kimse askıda falan demedi.güncellemeyi itirazsız yaptılar.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2.2.17.803 olan sürümü 2.2.19.300 olarak manisa ordu a.ş servisinde güncellettim.kimse askıda falan demedi.güncellemeyi itirazsız yaptılar.

CarPlay açıldı mi kontrol etme fırsatınız oldu mu?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.O güncellemeyi renault sitesinden indirerek kendiniz de yapabiliyorsunuz.Ama bu yazılımda da radyo frekansları karışıyor.
Askıda olan 2 serisi yazılımdan 7 serisi yazılıma geçiş.

RüzGane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, güncelleme konusunda bir bilgisi olan var mı? R-link güncellemesi yapabiliyor muyuz? Servislerden son bilgi sahibi olan var mı?
Ayrıca, geçen gün yaşadığım bir durumu anlatmak isterim, nasıl oldu bilmiyorum :) Aracım Megane 4 icon, yolda giderken bir anda tabela okuma sesi çıktı, did diye normalde 6 aydır hiç ötmüyordu. Sonra baktım ki levha tanıma özelliğiymiş. Ben 6 aydır kullanıyorum, hiç çalışmayıp, şimdi nasıl çalışmıştır sizce?