Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: R link yazılım sürümünü güncelleyen varmı?

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı RüzGane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, güncelleme konusunda bir bilgisi olan var mı? R-link güncellemesi yapabiliyor muyuz? Servislerden son bilgi sahibi olan var mı?
    Ayrıca, geçen gün yaşadığım bir durumu anlatmak isterim, nasıl oldu bilmiyorum Aracım Megane 4 icon, yolda giderken bir anda tabela okuma sesi çıktı, did diye normalde 6 aydır hiç ötmüyordu. Sonra baktım ki levha tanıma özelliğiymiş. Ben 6 aydır kullanıyorum, hiç çalışmayıp, şimdi nasıl çalışmıştır sizce?
    O ses navigasyon sisteminin sürat limitini geçne sesi olabilir mi?Tabela okuma sistemini açtırdıysanız ya da orjinalde varsa malumunuz gısterge paneli ve head up displayde şekil olarak gösteriyor malumunuz.

Teşekkür / Beğen
    başka konuda da belirttim geçen hafta gittim güncelleme için ancak güncelleme içeriğinde problem olduğunu belirttiler hatta o gün sabah bir Kadjara uygulanmıştı ve multimediası kilitlendiği için hala servisteydi araç, sonra yeniden bildireceğiz dediler bugün aradılar ve sms geldi önümüzdeki perşembe için yeni randevu oluşturdular. benim araç 2016 1.6 dci gt line 2.2.15 versiyonu varmış şimdi gittiğimde hangi versiyon yüklenecek bakacağız, sonucu yazarım buraya da.

ercan_kocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Uzun uğraşılar sonucu yeni yazılımı yüklettim çok sıkıntılı oldu ama oldu. 06 nisan 2019 itibariyle yazılım versiyonu 7.0.24.166 oldu.
    Eski sürüm 2.2.19.300 dü
    MEGANE IV 1.5 DCİ EDC 110 BG "Hayat 3,5 la 4 arasındadır; ya 3,5 atarsın, ya 4/4 lük yaşarsın"

greybeard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Gecen hafta ben de aracimi 2.2.19.300 versiyonundan 7.0.24.166'ya yukselttim. Ilk basta bir takim problemler oldu. Tekrar goturmek zorunda kaldim. Daha sonra goturdugumde bazi iyilestirmeler yaptilar ve sorunlari giderdiler. Ilgılı baslıga da yazmıstım ama burada da belırtmıs olayım. Bır cogumuzun yasadıgı radyoda frekans degısmesı problemı de bu surumle bırlıkte ortadan kalkmıs oldu.
    · 2016 Megane IV dCi Icon Hb ·

5. Beğeni i.soyler liked this post

Teşekkür / Beğen
    arkadaşlar, bu gün aracımı ilk yıllık bakıma bıraktım araç 10 binde 2017 hb torch. R-link yazılım sürümü:3.3.16.941. ekrana abonelik süreniz bitmek üzere diye yazı çıkıyordu servise söyledi.
    aracın bakımı, pasta cila boya koruma vs ve lastik değişimi yaptıracağım için aynı gün yazılım güncellemenin yetişmeyeceğini söylediler.

ilk yıllık bakım:790tl
    pasta cila+ boya koruma 250tl
    lastik değişimi 60tl

Teşekkür / Beğen

3.3.16.941 bu sürüme yeni güncelleme gelmemiş. Servisin söylediği🤔

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler