Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ön konsol tweeter trim sesi?

Teşekkür / Beğen

Ön konsol tweeter trim sesi?

Arkadaşlar aracı aldıgımdan berı öndeki tweeter kapaklarından parke taş ya da bozuk zeminli yollarda zırıltı şeklınde trim sesi geliyor , gerçi bagaj kapagında da aynı sekılde ve daha yogun ses var ılk servıse goturdugumde ruzgarlıktan deyıp araya lastık falan koyarak kestık demelerıne ragmen kesılmedı de , bundan sonrakı ılk bakımda her ıkısı ıcın de çözum ısteyecegım ... o tweeter kapaklarını yıpratmak ıstemedıgımden dokunmuyorum yoksa söküp bı sekılde sesı kesmeyı denerım de
    ...

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı gustasgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aracı aldıgımdan berı öndeki tweeter kapaklarından parke taş ya da bozuk zeminli yollarda zırıltı şeklınde trim sesi geliyor , gerçi bagaj kapagında da aynı sekılde ve daha yogun ses var ılk servıse goturdugumde ruzgarlıktan deyıp araya lastık falan koyarak kestık demelerıne ragmen kesılmedı de , bundan sonrakı ılk bakımda her ıkısı ıcın de çözum ısteyecegım ... o tweeter kapaklarını yıpratmak ıstemedıgımden dokunmuyorum yoksa söküp bı sekılde sesı kesmeyı denerım de
    ...
    Plastik aparat varsa cok rahat cikiyor servise birakmayin kendiniz halledin bence ben kendim cift tarafli sunger bant ile tweeteri sabitledim kapaklarin ayaklarina da ince sunger koydum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Teşekkür gustasgun Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen
    Sizde de mı ses yapıyordu ve maalesef aparatım yok o yuzden yıpratmaktan korkuyorum ..

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı gustasgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizde de mı ses yapıyordu ve maalesef aparatım yok o yuzden yıpratmaktan korkuyorum ..
    Bende fluence var ama ayni bolge de ses sorunu vardi hem kapak hem tweeter ses yapiyordu ben tornavidanin ucuna bez sarip kaldirdim kapagi kaldirdim zedelenme olmadi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Beğeni gustasgun liked this post

Teşekkür / Beğen
    Haftasonu deneyeyim o zaman , sesinden çok trim sesi sinir bozucu çünkü. Dediğiniz gibi tornavia ucuna gözlük temizleme bezi sararak deneyeyim , teşekkürler ...

Teşekkür / Beğen
    Trim sesinin tweeter ve kapaklarından geldiğini düşünmüştüm ancak kapakları söküp onları izole etmme rağmen ses devam edince fark ettim ki trim sesi A sütun kaplamalarının içinden geliyormuş , bende parça sök tak yapmaya cok sıcak bakmadıgımdan şimdilik bu şekilde 2 tarafı da sessiz hale getirdim ...

yyildirayy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Garanti bitmediyse servise götürün bence.

10. Beğeni gustasgun liked this post

Teşekkür / Beğen

2017 model aracım sanırım devam edıyor garantısı , bakıma gıttıgımde hallettırıcem artık hepsını umarım ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)