Yedek Anahtar Hakkında

OsmanUslu35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Aracımın 2 adet anahtar kartı var. bir tanesi hem kapıları açıp kapatıyor hemde arabayı çalıştırıyor.
Diğer anahtar kapıları açıp kapatmıyor ama arabayı çalıştırıyor. Bunun sebebi ne olabilir?
Yardımcı olur musunuz?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Pili bitmiştir...

OsmanUslu35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pili bitmiş olsa da araba çalışır mı? Anahtar karttaki pil sadece kapıları açıp kapatmaya mı yarıyor?

sanko86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pil zayıflarsa araba çalışır ama kapıları açıp kapatmaz.Onun dışında ekranda pili değiştirin yazar.Böyle değilse anahtarcı tamir edecek yada kendiniz bacaklarında kopukluk yada temassızlık oluyor onu çözmelisiniz.

ecaliskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten kartı yuvaya sokmadan bile çalışıyor bu araçlar pil bitmiş olma ihtimali yüksek.

kv-gs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıkıntı pilden dolayı değil.Kartın özelliği.Nerede yazıyordu hatırlamıyorum ama iki kartta üstünüzdeyken önce birini sokup sonra diğerini takıp bir şeyler yapıyordunuz :) sonrasında her iki kartta çalışır hale geliyor.Forumumuzda vardı sanki , geçmiş konulara bir de gizli özellikler vb. konulara bakarsanız bulabileceğinize eminim.

sanko86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıkıntı pilden dolayı değil.Kartın özelliği.Nerede yazıyordu hatırlamıyorum ama iki kartta üstünüzdeyken önce birini sokup sonra diğerini takıp bir şeyler yapıyordunuz :) sonrasında her iki kartta çalışır hale geliyor.Forumumuzda vardı sanki , geçmiş konulara bir de gizli özellikler vb. konulara bakarsanız bulabileceğinize eminim.

Sizin dediğiniz bu ama sorun bu değil:

* Araç kartlarından bir tanesi araca takılı ve araç çalışır durumda iken diğer anahtarın bagaj kilitleme ve kapı kilitleme düğmesine aynı anda basıldığında araç sınırlı kullanıma geçer aracın üzerindeki kartla sadece şöför kapısı açılıp kapatılabilir. İptal etmek için diğer kartla aracınızı çalıştırmanız yeterli…

OsmanUslu35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hafta içi çok yoğun çalışıyorum. Kumandanın pilini bile değiştirme fırsatım olmadı. Onu da hafta sonu deneyeceğim inşallah

sanko86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yavaş yavaş olur hepsi.

kv-gs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi farkettim yazdıklarınızı tersten okumuşum :D