Merhabalar. Eski Yeni üyeyim.

vysorn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar herkese. Diyarbakır da yaşıyorum. Toyota ve Honda bayisinin satın alma sorumlusuyum. Eski bir megane II RS kullanıcısıydım. Bu sitede de yılın aracı seçilmişti. uzun süre ara verdikten sonra bir Megane almaya karar verdim tekrar. Ve megane 3 coupe aldım 1.5 .105bg olanlardan. tekrar aranızda yeniden olmaktan mutluluk duyuyorum.

Adım : Veysel
Soyadım : Oran
İkamet Yerim Diyarbakır
Yaşım 29

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar herkese. Diyarbakır da yaşıyorum. Toyota ve Honda bayisinin satın alma sorumlusuyum. Eski bir megane II RS kullanıcısıydım. Bu sitede de yılın aracı seçilmişti. uzun süre ara verdikten sonra bir Megane almaya karar verdim tekrar. Ve megane 3 coupe aldım 1.5 .105bg olanlardan. tekrar aranızda yeniden olmaktan mutluluk duyuyorum.

İkamet Yerim Diyarbakır
Yaşım 29

Veysel bey hosgeldiniz tekrar :)
Yeni aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullanmak nasip olsun diyelim. Keyifli forumlar dilerim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hoşgeldiniz.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş

İkamet Yerim Diyarbakır
Yaşım 29
Hoşgeldiniz keyifli aktif forumlar. Yeni aracınız hayırlı olsun güzel keyifli araçlar seçiyorsunuz [emoji106]

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz , keyifli forumlar :eyv

vysorn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim. Sıcaklık hiç değişmemiş :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ailemize hoş geldiniz, keyifli ve faydalı forumlar dilerim. Arabanızda hayırlı, uğurlu olsun, kazasız, belasız ve arızasız sürüşler...:eyv

vysorn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoş geldiniz, keyifli ve faydalı forumlar dilerim. Arabanızda hayırlı, uğurlu olsun, kazasız, belasız ve arızasız sürüşler...:eyv
Tesekkur ederim abi. İnsallah bakalim :) suan kirmiziya cevirdim dikiz aydinlatmasini :)) ama galia mavi yapmaliydim.0278c65a5ef0a7021fe9aaf9f8af4541.jpg

LM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aktürk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoş geldin hemşerim

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Tekrar hoş geldin keyifli forumlar :eyv