Megane 2 Faz 1 e Megane 2 Faz 2'nin Mercekli Farlarından Takmak

OsmanUslu35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
madem mercekli far istiyorsunuz asıl xenon olan model faz 1 in merekli farlarıdır.inanın faz 1 ve faz 2 yan yana gelsin mercekli far olarak önden faz 1 çok daha asil ve agresif duruyor önden
biliyorum faz 1 in mercekli farları var ama onlar xenon. mercekli xenon far olursa (bi xenon oluyor) far yıkamada olmak zorunda. yoksa vizeden geçmiyor araba. Ben bu durumla karşılaşmamak için faz 2 nin farlarını takmak istedim. Çünkü faz 2 nin mercekli farlarında halojen de var.

OsmanUslu35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracım faz 1 ve xenon mercekli far var.Orjinalinden bu şekilde far yıkama ile birlikte. Bence çok gerekli bir durumda değil.
aydınlatma konusundan değilde görünüşleri çok hoşuma gidiyor. Olmasa da olur tabi ki ama olursa çok güzel durur

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Far yıkamayı yapmak en kolayı maliyeti 100-150 lirayı geçmez, faz 1 in zenonlarında 4 tekerlekte sensör ve ayrıca beyin var asıl sorun o.

sanko86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Far yıkamayı yapmak en kolayı maliyeti 100-150 lirayı geçmez, faz 1 in zenonlarında 4 tekerlekte sensör ve ayrıca beyin var asıl sorun o.

Evet yüke göre ve yola göre farlar yükseklik ayarını kendi yapıyor.

mdamat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamponu değiştirmeden olmaz.Bence yapmayın aracınız değer kaybetmesin. Şahsen ben önü değişmiş muamelesi yaparım.Benim gibi bu aracı tanıyan herkeste öyle yapar.

+1
Kesinlikle doğru. Uzun süre Megane 2 bakıp sonunda satın alabilen birisi olarak aynen Uğur Bey'in yazdığını yaptım.