2018 symbol bazı projeler

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amerikan park flaşör düğmesini eritmez ya neden eritsin :) Ben yaklaşık 2010 yılından beri amerikan park kullanıyorum aracımda. Ayarlılar çıkmadan önce taktırdığım amerikanlar küçük bir şeydi onlarda içeride erime olmuştu ama ayarlı çıktığı zaman değiştirdim hiç bir sorun yok on numara verimli. Trafikte olsun vizeye girerken olsun hiç sorun teşkil etmiyor

valla bilmiyorum.:) ben tofaş kullanıcısıyım. bizde kullanan arkadaşlar eritti dediği için söyledim. bende de var amerikan park ama çift duy ile yapılmış. parklarla yanıyor. ayarlı değil. belki o önceki çıkan amerikanlar olabilir ama :eyv

TUGAY KAYSERİ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yakıt yakmadığı konusunda kararsızım.
Yeni aldığım symbol 100/17km hız ortalamada : 7.7 lt. Göstermekte.

Herhangi bir arıza vs de yok iken.

ben sabit 80km hizla 2.8lt görüyorum tek kişi 2 kişi 3.0 lt deger yakaliyorum uzun yolda

TUGAY KAYSERİ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle her aracımı soker takarım 40.aracım 8 tanesi sifirdi seyır halındede yanıyor kendım oyle ıstedım mercedesimde oyleydı c220 2012 model kablo kalıngına gelirsek bilerek oyle yaptım işi saglama aldım amerikan park her arabama yaptım ilk defa öyle birsey duydum ustalarla ugrasıcagıma kendım yaparım kafam rahat

TUGAY KAYSERİ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen bende yeni duydum