Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megane 3 bluetooth

remred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Megane 3 bluetooth

https://urun.gittigidiyor.com/cep-te...kiti-402853916

megane 3 kullanıyorum. Trafik cezası yemektense Bu kiti almak daha mantıklı geldi. Bunu kullanan var mı? Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

scrp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Ben bikaç ay önce almıştım n11 den . 150 liraydı sanırım. teyip sökülüyor arkasındaki kablolara bağlanıyor. Elektrikci ustaya bağlatmıştım ama bağlantısı basitmiş görünce bende yaparım dedim ama iş işten geçmişti. 30 lira verdim siftah
    yarın foto koyarım unutmazsam. sadece ufak bi mikrofonu var o görünüyo. cihaz göğüsün içinde. müzik son derece kaliteli. ayrıca telefonla da çok rahat konuşuluyor. bence alınabilir.

Teşekkür / Beğen
    [IMG][/IMG]

Teşekkür / Beğen
    Paylaşımınız için teşekkür ederim. Bir bilgi daha almak isterim sizden. Bağlantı radyodan frekans eşleştirerek mi yapılıyor?

Teşekkür / Beğen
    Alıntı remred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paylaşımınız için teşekkür ederim. Bir bilgi daha almak isterim sizden. Bağlantı radyodan frekans eşleştirerek mi yapılıyor?
    Hayır hocam. Fm le alakası yok. Normal telefona bağlanıyor blutooth dan. mesela benim iphone6 var. arabaya binip kontağı açınca bağlandı diye bi sinyal sesi geliyor. telefondan müzik yada video açarsanız ses aracın hoparlörlerinden geliyor. o arada telefon çalarsa telefonu cevaplıyorsun ses yine araçtan geliyor. mikrofondan da ses gidiyor. o dediğiniz fm cihazdan benim brodwayde vardı. ankarada frekans bulamadığımdan çalışmıyordu . iyi akşamlar

Teşekkür / Beğen
    Alıntı scrp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır hocam. Fm le alakası yok. Normal telefona bağlanıyor blutooth dan. mesela benim iphone6 var. arabaya binip kontağı açınca bağlandı diye bi sinyal sesi geliyor. telefondan müzik yada video açarsanız ses aracın hoparlörlerinden geliyor. o arada telefon çalarsa telefonu cevaplıyorsun ses yine araçtan geliyor. mikrofondan da ses gidiyor. o dediğiniz fm cihazdan benim brodwayde vardı. ankarada frekans bulamadığımdan çalışmıyordu . iyi akşamlar
    Teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla işimi görecek bir cihaz. Aldıktan sonra ben de cihaz hakkında bilgilendiririm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    Bende aşağıdaki ürün var, gayet memnunum.

https://www.trendyol.com/aukey/aukey...xoCQaoQAvD_BwE

Teşekkür / Beğen
    Bu tür ürünler dışarıdan çakmağa takılıyor. Kablosu, çakmağa giren cihaz vb görüntüyü bozuyor gibi geliyor bana.

Teşekkür / Beğen

Merhaba,
    Bugra hocam bu konuda video yapmış,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler