Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yakıt yüde kaç

recep-4108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Yakıt yüde kaç

Selam herkese araç 2010 fluence pirilivege aracıma mazot aldım sıfırladım sıfırlamadan önce 9.2 yazıyordu şuan 12.2 gerçi sırladıktan sonra 50 km sonra gerçek veriler gösterir deniyor 1.5 dc sizin araçlarınız ortalama 100/ kaç yazıyor

Teşekkür / Beğen
    şehir, ortalama hız. 9.2 lt eğimli bir yol mu düz mu, vs bilgileri nedir?

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı recep-4108 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam herkese araç 2010 fluence pirilivege aracıma mazot aldım sıfırladım sıfırlamadan önce 9.2 yazıyordu şuan 12.2 gerçi sırladıktan sonra 50 km sonra gerçek veriler gösterir deniyor 1.5 dc sizin araçlarınız ortalama 100/ kaç yazıyor
    Benim yakıt aldığım yer ile ev arası 2.2 km. Ben her yakıt almamda sıfırlarım sayaçları. İstasyondan çıkışta 9 tl ortalama veriyor fakat eve gelene kadar 7.4 gibi oluyor. Normal kullanımda önceden 6.5 civarına kadar iniyordu fakat bu aralar 7 litre altına pek düşmüyor. İki sene önce arabayı aldığımda ilk sene yaz kış 5.5 yaktı. Sonraki sene 6.5 su an ise 7 ti gördü. Zaman zaman 6.5 a iniyor ama her sene bir bir artıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bahtiyar38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    selamlar ben de 2012 ( 90 bg ) 1.5 dci var şehir içi kullaniyorum 5.5 gösteriyo bende cok mu yakıyo diyodum demek ki iyi yakıyomuş tabi sürüş sekli de önem arz ediyo.
    herkeze kazasız günler !

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı bahtiyar38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar ben de 2012 ( 90 bg ) 1.5 dci var şehir içi kullaniyorum 5.5 gösteriyo bende cok mu yakıyo diyodum demek ki iyi yakıyomuş tabi sürüş sekli de önem arz ediyo.
    herkeze kazasız günler !
    Ben sadece arabayı aldığım ilk sene 5.5 ile dolaştım. Sonrasında 6.5 oldu ve suan 7.5 gibi bir ortalaması var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

samikilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı recep-4108 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2012 icon 1.5 110 aracım işyeri ile ev arası 30 km ortalama 6.2 ile 6.7 arası gidip geliyor bu aralar yazın 5.5 ile 5.9 arasıydı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    benim araçta 9 lt seviyelerinde. aynı ağırlığa sahip 92 ps olan citroen c elysee bindim dün. yakıt 6 lt idi. aracı almadan önce 9 lt yakıyor deseler kimse dizel almaz sanırım

Taner.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı necessary_love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim araçta 9 lt seviyelerinde. aynı ağırlığa sahip 92 ps olan citroen c elysee bindim dün. yakıt 6 lt idi. aracı almadan önce 9 lt yakıyor deseler kimse dizel almaz sanırım
    Fluence DCI almaya niyetlendiğim zaman youtube de tüm inceleme videolarını izlemiş ve yakıt konusunda bu değerlerin olduğunu görmüştüm ve vazgeçmiştim.

Hala anlam verebilmiş değilim 1.5dci 'nin fluence ile bu değerlerde gezinmesine..

Teşekkür / Beğen
    tebrik ederim. yakıt konusunda doğru karar vermişsin. fluence dizel olmasına rağmen çok yakan bir araçtır. bu maalesef böyle. her dizel az yakmıyor.siz fluence almadıniz da ne aldınız?

Taner.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı necessary_love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebrik ederim. yakıt konusunda doğru karar vermişsin. fluence dizel olmasına rağmen çok yakan bir araçtır. bu maalesef böyle. her dizel az yakmıyor.siz fluence almadıniz da ne aldınız?
    2017 megane 4 sedan 1.5 dci edc touch modelini 24bin km'de aldım hocam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)