Fluence dış hava ısısı hatalı

emrahyurur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımın teyp ekranında bulunan dış hava sıcaklığı 10 derece kadar yüksek gösteriyor. Telefon ile netten hava tahminine bakıyorum 6 derece görünüyor aracımda 16 derece gösteriyor. Sol aynadaki ısı sensörünü söktüm asprin siprey ve bez ile iyice temizledim ama sonuç değişmedi. :Fikri olan ya da çözebilen var mıdır?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımın teyp ekranında bulunan dış hava sıcaklığı 10 derece kadar yüksek gösteriyor. Telefon ile netten hava tahminine bakıyorum 6 derece görünüyor aracımda 16 derece gösteriyor. Sol aynadaki ısı sensörünü söktüm asprin siprey ve bez ile iyice temizledim ama sonuç değişmedi. :Fikri olan ya da çözebilen var mıdır?

Derecenin kendisi ( ayna altindaki ) arizali olabilir mi?

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın güneş altında ve/veya gölgede kalması dış ısı ölçümünü etkiler. Yanınızda park eden başka bir aracın dış ısı sensör verisine de bakın kontrol amaçlı derim.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın güneş altında ve/veya gölgede kalması dış ısı ölçümünü etkiler. Yanınızda park eden başka bir aracın dış ısı sensör verisine de bakın kontrol amaçlı derim.
Aynen de boyle dusunuyorum..Guneste yazin benim arac 55dereceleri gordu.Mubarek sahra colunde sanki :) ölcumu sabah gunes gormeden yapin o zaman dogruyu gosterecektir..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrahyurur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen de boyle dusunuyorum..Guneste yazin benim arac 55dereceleri gordu.Mubarek sahra colunde sanki :) ölcumu sabah gunes gormeden yapin o zaman dogruyu gosterecektir..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güneşde kalmıyor arac zaten kış günü :) Muhtemelen sensör arızalandı ama ucuz bişey de değil meret.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhtemelen bozuldu. Ucuz olsa alıp değiştiricem ama pahalı meret.

Cikmacilara ayna kasasi ile beraber bakin muhtemelen sensor fiyatina hepsini alirainiz.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com