Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: scenic 2 kapı altı lambalar yanmıyor

Teşekkür / Beğen

Angry scenic 2 kapı altı lambalar yanmıyor

2004 model araç iç aydınlatmalar yanıyor sadece kapılardakiler yanmıyor. ampuller sağlam aslında geçen ay yanmıyordu sonra farkettim kendiliğinden yanmaya başladı ama bu hafta tekrardan yanmamaya bu konuda bilgisi olan varsa yardım bekliyorum.

yusuf29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Kapılara giden soket te oksitlenme veya temassızlık olabilir ; ama büyük ihtimalle aracın sol eşik (sürücü koltuk sol ön kısmındaki) siyah ; birde sürücü koltuk sol altında ki gri R2 soket su, nem almış ise kablolar oksitlenme, kablo çürümesi, kablo kopması yapar. Bu iki R2 soket aracın iç tesisat, ses sistemi, otomatik park fren, bagaj lamba ve far grubu vs kısaca aracın içinden geçen tüm kablo grubu bu iki soket ten geçiyor.
    Kötü tarafı alt zemin döşeme de kalın yalıtım sünger içinde bu iki soket su veya nem e maruz kaldığında bu soket / pinler de oksitlenme, çürüme yapar. Sonrası malum. Acayip arızalar

3. Teşekkür susurluklu Mesaja Teşekkür Etti.
    susurluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

yusuf29 söylemiş ben cihazlardan cıkan nem lendiriciler var onlardan koydum.
    Muhterem milletime vasiyet ederim ki başına geçireceği insanların kanındaki cevher-i asliyi tayin etmekten bir an fariğ kalmasınlar ATATÜRK.
    TÜRK BAYRAĞININ OLMADIĞI YERDE KARDEŞLİK OLMAZ.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)