Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4 rüzgar sesi sağlik sorununa dikkat????

gmc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Clio 4 rüzgar sesi sağlik sorununa dikkat????

Arkadaşlar yüce mahkemenin görevlendirmiş olduğu 3 bilirkişi tarafından raporunda derli,130 km hızda %82 desibel ses ve gürültü almaktadır, %85 desibel ve üzeri İŞİTME bozukluğuna yol açar ibaresi raporda mevcuttur yargıtay kararını ve bilirkişi raporlarını haber hatlarında paylaşacam telefon numarasını verenlere watsap üzerinden çok kişiye gönderdim diğer telefon numaram 538 633 48 46 isteyene de göndere bilirim garantisi devam eden araçlara EMSAL teşkil edecek yargıtay kararınıda göndere bilirim garantisi bitmeden hukuki sürece başvurmaları gerekir

2. Teşekkür Zozing Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni Zozing liked this post
    Teşekkür / Beğen
    Bilirkişi kurul raporunu emsal olarak çoğu insanlara gönderdim göndermeyede devam edeceğim

burakkorull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Peki ya Garantisi biten araçlar ? Onların günahı nedir ? madem kronik ve teknik bir sorun Komple Piyasan çeksin alsınlar ya da değeri kadar ödeme yapsınlar.sizi de tebrik ederim herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz emeğinize sağlık.
    YouTube Kanalı
    Sizde Clio ile Yollar da iseniz Kanalıma Beklerim.
    #Clioileyollarda

5. Beğeni maninwar liked this post
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı burakkorull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki ya Garantisi biten araçlar ? Onların günahı nedir ? madem kronik ve teknik bir sorun Komple Piyasan çeksin alsınlar ya da değeri kadar ödeme yapsınlar.sizi de tebrik ederim herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz emeğinize sağlık.
    Evet haklısın tüketiciyi bilgilendirmektir amacımız fakat bu kadar uzatılıyorki emsal teşkil edecek diye davayı sündürüp duruyorlar mais sündüre dursun yargıtay ilamı ve bilirkişi kurul raporlarını çok kişiyle paylaştım paylaşmaya devam ediyorum sizlerde çevrenizdekilere ilam yaparak tüketicinin bilinçlenmesini sağlarsanız insanlar mutlu olur teşekkürler

Teşekkür / Beğen
    Clio4 rüzgar sorunu ciddi bir boyut taşımaktadır,sağlığa ve işitme bozukluğu na neden olabilir konu ile ilgili kurul raporu yetkili kişiler tarafından düzenlemiştir tüketicinin bilinçlenmesini sağlamak yararınadır herkese watsap üzerinden raporları gönderiyorum bilginize.

Teşekkür / Beğen
    İzmir Renault mais ile ankara mais clio 4 rüzgar sorunundan ötürü kaybetmiş olduğu mahkemeyi icralık olduğu davanın bugün ankara batı 2.icra mahkeme duruşması vardı ve diğer duruşma ve bugünkü duruşmada avukatları sürekli mazeret sunarak davasını takip etmiyor sürdürmeye uzatmaya devam ediyor bilirkişi raporunda davalık olunan araç 2019 yılında üretilmiş olsaydı sıfır fiyatı 75000 tl olarak raporunu sundu ve bugün izmir ankara Renault şubeye karar tebliğ edildi 13.06.2019 gününe ertelendi mahkeme izmir ankara Renault mais şube kalitesini burada sergilemiş bulunmaktadırlar yazıklar olsun Renault a

Teşekkür / Beğen
    Renault’ clio 4 rüzgar sorunu ile ilgili iki mayıs da mais şube ile icra mahkemesine mazeret dilekçesi vererek gelmiyorlar mahkemeye kıymet değerine itirazda bulunuyorlar hemde mahkemeye gelmiyorlar 13 ne bekliyoruz kendilerini 😀

Teşekkür / Beğen
    Clio 4 rüzgar sorunu için 2013 model araca kıymet değer tespiti için bilirkişi raporunda hatalı hesaplama ile mahkemeye rapor sunmuş dikkatimizi cekmesi üzerine sunulmuş rapora ek rapor sunularak mahkemesine gönderilmiştir nasıl oluyorsa oyalama politikası ciddi anlamda devam etmektedir yaptıkları hatalı raporlardan ötürü dosyayı sürüncemede bırakmak isteyenlere yazıklar olsun.

Teşekkür / Beğen
    Evet haklısın pes ettirme politikası hağlen sürdürmektedirler dosyayı ve mahkemeyi yakından takip etmekteyim Renault mais şubesinin çıkar yolu çok fazla kalmadı yakında hacize gidecez ee artık kabul et yargıtay ilam kararı var kabullenmen güç de olsa mais davayı kaybetdin 😀😀benim vaktim bol beklerim büyük firmasın fakat benim gözümde simitçinin esnaflığı sizinkinden daha üstün eninde sonunda kaybettiğini kabullenecekler ve heryerde yayınlamaktan gurur duyacam tüketiciyi bilgilendirmek için elimden geleni yapacağıma kimsenin şüpesi olmasın 😀

Teşekkür / Beğen

Renault Mais ile haziran 13 de saat 10:55 de ankara batı 2.icra mahkemesinde görüşmek dileğiyle tüm tüketici gelebilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)