Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kapı hoparlöleri hk

Teşekkür / Beğen

kapı hoparlöleri hk

herkese merhaba,

2013 1,5 aracımcan çok memnunum fakat müzikte istediğim tadı alamıyorum bu bana has bi durum mu bilmiyorum ama bi iki ufak değişiklik ile daha iyi olabilir gibi

sizlerin düşüncesi nedir ve böyle bir şey yapan varsa biraz bilgilendirirse sevinirim

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı lejyoner26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba,

2013 1,5 aracımcan çok memnunum fakat müzikte istediğim tadı alamıyorum bu bana has bi durum mu bilmiyorum ama bi iki ufak değişiklik ile daha iyi olabilir gibi

sizlerin düşüncesi nedir ve böyle bir şey yapan varsa biraz bilgilendirirse sevinirim
    Renault grubu araçların ses sistemleri malesef vasat. Sınıf standartlarının da altında hatta. Bu durumu biraz daha iyileştirmek için kapilardaki hoparlörleri değiştirebilirsiniz fakat çok büyük bir fark olmaz. Bunun yerine benim tavsiyem iki adet tweeter alıp ( yok ise ) birde bagaja kendinden amfili orta çaplı bir bas takmanız olur. Bunu yaparsanız güzel ses alırsınız. Maliyet olarak ne kadar tutar derseniz kullanılacak malzemelerin kalitesine göre 500 tl 1.000 tl arası diyebilirim.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
    Instagram :@flu_e_nce

ahmetyılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Benim de 2013 model Capturumun kapılarından çıkanları maalesef hoparlöre benzetemedik. Oyuncak bile daha kalitelidir, o derece yani. Ayrıca Tweeter bile koymamışlar. Tweeter yuvaları boştu. Kablo bile çekmemişler, masraftan kısmak için. Yazık yani.

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC
    thetuzla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Ben özellikle bass seslerinden hoşlanıyorum. Anfi ile beraber tüm kapıdaki kolonları değiştirdim. Woofer da ekledim. Arka kapıdaki kolonları anfiye dahil etmedik .Gayet yeterli bir sese ulaştı sistem.

Captur Outdoor 1.5 Dci EDC 117 Hp

Teşekkür / Beğen
    bende araştırdım biraz, sonuç olarak çoğunlukla amfi + kabinli subwoofer dan bahsediyorlar bense bagajımda kocaman bir kabin istemiyorum.

istediğim tek şey 10-12. kademede dinlediğim müziği 20. kademede dinlerken sesin saçma sapan bir hal alıp anlaşılmaz hale gelmesini engellemek.

sürekli araba ile çok yüksek sesle müzik dinleyen biri değilim ama dinlediğim müzik kulağımı tırmalamasın istiyorum

Teşekkür / Beğen

bende araştırdım biraz, sonuç olarak çoğunlukla amfi + kabinli subwoofer dan bahsediyorlar bense bagajımda kocaman bir kabin istemiyorum.

istediğim tek şey 10-12. kademede dinlediğim müziği 20. kademede dinlerken sesin saçma sapan bir hal alıp anlaşılmaz hale gelmesini engellemek.

sürekli araba ile çok yüksek sesle müzik dinleyen biri değilim ama dinlediğim müzik kulağımı tırmalamasın istiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)