Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4 orijinal kolcak

theknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

aksesuarenault.com daki fiyat bu. Renault servisi fiyatta indirim yapcagini soyledi ancak tam fiyati urun geldiginde soyleyebileceklermis. Ben gozden cikardim artik maliyetini inan ki yoruldum kolcak aramaktan. İyi ki ebay deki o linki attin kardesim

Teşekkür / Beğen
    https://renpazrenaultyedekparca.com/...çak-877008025r

Bu şekilde bir link buldum. Ben kendi aracıma araya giren ayaklı kolçek kullanıyorum. Sadece denk geldiğim için bu linki yollamak istedim. Benim kullandığım kolçak içinde yardımcı olabilirim

Teşekkür / Beğen
    Alıntı MtK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://renpazrenaultyedekparca.com/...çak-877008025r

Bu şekilde bir link buldum. Ben kendi aracıma araya giren ayaklı kolçek kullanıyorum. Sadece denk geldiğim için bu linki yollamak istedim. Benim kullandığım kolçak içinde yardımcı olabilirim
    Bizim araçların gerçek kolçağı budur ama bunun sorunu koltuğa takılan aparatın olmayışı. O aparat olmayınca da bunu kullanmak mümkün değil.

Sen nasıl birşey kullandın? link ve görsel var mı?

Teşekkür / Beğen
    Merhabalar, Bugün döşemeci ile görüştüm Clio 4 2015 touch aracıma kaynak yardımı ile kolçağı yapabileceğini belirtti. 150 TL tutar dedi. Sizce yaptırmalımıyım?

Teşekkür / Beğen
    Alıntı tarik44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, Bugün döşemeci ile görüştüm Clio 4 2015 touch aracıma kaynak yardımı ile kolçağı yapabileceğini belirtti. 150 TL tutar dedi. Sizce yaptırmalımıyım?
    orjinal kolçağı mı monte edecek? Yoksa yan sanayi farklı bir ürünü mü?
    Koltuğa kaynak etmesi gerekmiyor bence. koltuktaki hazır deliklere uyumlu bir sac parça kesip deliklere denk gelecek yerlerden delecek ve vidalayacak. Asıl önemli olan orjinal kolçaktaki mile uyumlu mekanizmayı nasıl halledecek?
    Eğer orayı halledebilecekse kaynatmadan, vidalama ile yaptırmayı kesinlikle tercih ederim ve hiç düşünmem bile. Bu konuda bilgi alıp bizimle paylaşırsan sevinirim.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı gelawej88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orjinal kolçağı mı monte edecek? Yoksa yan sanayi farklı bir ürünü mü?
    Koltuğa kaynak etmesi gerekmiyor bence. koltuktaki hazır deliklere uyumlu bir sac parça kesip deliklere denk gelecek yerlerden delecek ve vidalayacak. Asıl önemli olan orjinal kolçaktaki mile uyumlu mekanizmayı nasıl halledecek?
    Eğer orayı halledebilecekse kaynatmadan, vidalama ile yaptırmayı kesinlikle tercih ederim ve hiç düşünmem bile. Bu konuda bilgi alıp bizimle paylaşırsan sevinirim.
    Yan sanayi kendi üretimi ürünlerden takacak. Sanırım koltuktaki deliği kullanarak oraya bir kaynak yapacak. Tekrar gidemedim ama karar vermeden de gitmek istemedim. Sizce yaptırmalı mıyım?

Teşekkür / Beğen
    Alıntı tarik44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yan sanayi kendi üretimi ürünlerden takacak. Sanırım koltuktaki deliği kullanarak oraya bir kaynak yapacak. Tekrar gidemedim ama karar vermeden de gitmek istemedim. Sizce yaptırmalı mıyım?

Koltukta delik var ve vidayla her türlü takar. kaynaklık işi olmamalı. Orijinal olsa git kaynaksız çözebiliyorsa yap derdim, kendim de gelirdim. Ama ürün orijinali gibi şık değilse ve güzel değilse şahsen taktırmam ama kullanım da çok önemli. Kiminin kolu ağrıyor ve kolçak olsun da taştan olsun der

Teşekkür / Beğen
    Yan sanayi için kaynağa gerek yok,kendi deliği uymasa bile bir delik delip takacak.Ben 4-5 arabaya kendim taktım clio dahil.
    En kolay clio 4.Döşemesi fermuarlı,açıp delikler uyuyorsa vidalıyorsun.Uymuyorsa matkapla 1 delik delip takıyorsun.10 dakikanızı alır.
    N 11 de satılıyor hazır döşemeli ve mekanizmalı yan sanayi.Gayette sağlam ve güzel duruyor.60-70 tl fiyatı var.

Forumda daha önce paylaşmıştım linkini.Sonuçta kol dayama bu.1300 tl vermek fuzuli bence.

Tercih sizlerin tabii ki...
    Konu serdar75 tarafından (1 hafta önce Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğen
    http://www.renaultfanclub.com/renaul...a-onerisi.html

Aynı konu ve resimler bu konuda var..

theknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Ben araci servise biraktim ve su an islem devam ediyor. Belirtilen fiyattan %25 indirim yaptilar. Hemen hemen iscilik dahil 1000 liraya gelmis oldu. Bir kolcak icin cok mu? Bence cok ama uzun yolda yasadigim kol omuz agrisindan sonra gozden cikardim. İslem bittiginde fotograflari paylasicam tekrar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)